(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ardıç Ekstraktı – Juniper Extract

 150,00 575,00

Ardıç Ekstraktı – Juniper Extract

Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

Inci: Water, Glycerin, Juniperus Communis Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: ARDEKS-1 Kategoriler: , , , ,

Açıklama

ARDIÇ EKSTRAKTI – Juniper Extract

Ardıç Ekstraktı Nedir? Cilt gözenekleriniz başınıza dert mi açtı? İşte Ardıç Ekstresi . Üstelik bir parça pamuk ile cildinize uygulamanız yeterli. Aynı zamanda doğal içeriği var. Bundan dolayı Bitkisel Ekstraktlar olarak kullanılmaktadır. Özellikle cilt için Ardıç Ekstresi canlandırıcı etkileri ile popüler. Bu yüzden cildi derinlemesine temzilemektedir. Hatta “Katran Ekstresi” olarak da anılıyor. Bununla birlikte şampuan yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı onunla oluyor. Başka bir deyişle cilt serumu yapımı için Ardıç Ekstresi harikalar yaratıyor. Bunun yanında saç bakım ürünü yapımı esnasında Ardıç Ekstresi yardımcı. Çünkü cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanılmaktadır. Ayrıca Ardıç Ekstresi Doğal Ekstraktlar arasında. İşte Ardıç Ekstraktı ile ilgili merak edilenler…

Ardıç Ekstresi Nedir? Cilt ve saçlar için faydası nedir?

Ardıç Ekstresi cildi kirden ve tozdan arındırır. Aynı zamanda cildin kurumasını önlemektedir. Bunun yanında Ardıç Ekstresi cildi derinlemesine temizler. Üstelik cilde parlaklık vermektedir. Özellikle cilt gözenekleri için bolca kullanılır. Başka bir deyişle Ardıç Ekstresi Bitkisel Ekstraktlar arsındadır.  Bununla birlikte cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için Ardıç Ekstresi kullanılmaktadır. Bunun yanında gözenekleri sıkılaştırmasıyla ünlüdür. Bu nedenle Ardıç Ekstresi doğal içeriğiyle cildin nem dengesini sağlar.

Krem yapımı ve losyon yapımı için idealdir.  Ayrıca Ardıç Ekstresi saçlar için uygundur. Bu yüzden saçları temizler. Hatta saç bakım ürünü yapımı için popülerdir. Özellikle saçlara doğal parlaklık vermektedir. Doğal Ekstraktlar olarak listelere alınabilir. Bunun yanından kolay taranmasında Ardıç Ekstresi etkilidir. Başka bir deyişle saç diplerinde kızarıklıkları ve tahrişleri önlemesiyle bilinir. Çünkü saçın uzaması için etkilidir. Üstelik cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için Ardıç Ekstresi doğal içeriklidir.

Ardıç Ekstraktı kaliteli ve doğaldır. Özellikle Bitkisel Ekstraktlar statüsündedir.  Sabunaria farkı ile satışa sunulmuştur. Başka bir deyişle cilt serumu yapımı için Ardıç Ekstresi mucize ekstredir. Bununla birlikte şampuan yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı için uygundur. Çünkü cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için Ardıç Ekstresi kullanılmaktadır. Bunun yanında saç bakım ürünü yapımı esnasında Ardıç Ekstresi popüler üründür. Hatta Ardıç Ekstresi Doğal Ekstraktlar arasındadır. Özellikle listelerinize Ardıç Ekstresi güvenle eklenebilir.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…