(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Baccarose Mum Esansı

 63,00 450,00

Baccarose candle fragrance. Mum üretimi içindir.

Stok kodu: MUMESANS-BACCA Kategoriler: , , ,

Açıklama

BACCAROSE MUM ESANSI

Size özel bir parfümün dayanılmaz hafifliği… Mum Esansları bölümümüzde kişilik özelliklerimiz ile kullandığımız kokuların birbirleriyle uyumlu olması gerektiğini belirtmiştik. Sizlere önerdiğimiz bazı özellikler, size uyuyorsa esans seçimlerinize bu doğrultuda yapabilirsiniz demiştik. Baccarose Mum Esansı.

“Koku vardır insanı kendinden geçiren, koku vardır insanı kendine getiren. Her insan için sevdiği koku farklıdır. Kimisi çiçek kokusu sever, kimisi deniz kokusu, kimisi meyve kokusu…”

Lüksü seven, etkileyici, kendinin kıymetini bilen, kararları ve idealleri olanların kokusudur Baccerose Mum Esansı… Size eşsiz bir keyif veren o aradığınız kokunun dansıdır. Evlerinizdeki lüksdür. Huzurlu bir detay, ince bir çizgidir. En sevdiğiniz kalitedir. Biz kaliteye inanıyoruz. Kalitenin kokusuna da…

Dekorasyonlarınızdaki en çarpıcı detaylar, mis gibi bir kokuyla buluştuğunda kokunun en çekici hali oluşur. Evinizin havası değişir. Koku bir ruhtur. Hissedilen, ifade edilemeyen bir duygudur. İç mekanlarınızda, özgün tasarımlarınızda kullanacağınız mum detayları, evlerinizdeki o eşsiz Baccarose Mum Esansı ile buluştuğunda hissedeceğiz o enfes duygular kelimeler ile ifade edilmez.

Tutkuluysanız… Sadece ilişkilerinizi değil hayatınızdaki her şeyi büyük bir tutku ile yapıyorsanız, sizin gibi tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahip olanlar için biz Baccarose Mum Esansı’nı öneriyoruz.

Baccarose Mum Esansı’ın eşsiz büyüsü kişiliğinizle örtüşecek, güzelliğinize hoşluk, çekiciliğinize etkisi büyük olacaktır. Seçmiş olduğunuz uzun bir mumun tasarımından gelen zarif etkisiyle öne çıkan etkileyici kokusu, yaşam alanlarınızda bambaşka ambiyanslar oluşturacaktır…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…