(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Dut Ekstratı Yağ Bazlı – Mulberry Extract

 195,00 750,00

Yağ bazlı Dut Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Yağ Bazlıdır. Yağda Çözünür.

INCI Name: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Morus Alba Leaf Extract

Stok kodu: YBDUTEKS Kategoriler: , ,

Açıklama

DUT EKSTRAKTI YAĞ BAZLI

Dut Ekstraktı Nedir?  Özellikle Dut Ekstresinden vazgeçemeyeceksiniz… Aynı zamanda tam bir cilt dostu. Bu yüzden saçlara ve cilde faydaları saymakla bitmiyor. Bunun yanında doğal ürün yapımının göz bebeği. Üstelik Doğal Ekstraktlar arasında en çok tercih edileni. Dut Ekstresi kozmetik ürün  yapımında çokça kullanılmaktadır. Bu nedenle losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı onunla bir başka oluyor. Bu yüzden Dut Ekstraktı ile ilgili merak ettiklerimizi birlikte inceleyelim…

Dut Ekstresi Nedir? Cilde ve saçlara ne kadar dost?

Dut Ekstresi dut ağacının meyve ve yapraklarından elde edilir. Üstelik Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Bunun yanında Asya kökenli bir meyve ağacıdır. Özellikle cilde ve saçlara çok faydası vardır. Bunun yanında Antioksidan etkileri çok fazladır. Hatta vücuttaki serbest radikallerle savaşır. Bu nedenle hücre hasarına iyi geldiği bilinmektedir. Aynı zamanda cilt sağlığı için önemi büyüktür. Dut Ekstresi başka bir deyişle içinde vitamin ve mineral barındırır. Cilt tonunu eşitlemesiyle ünlüdür. Sonuçta cildin nem dengesini sağlar.

Saçlar içinde çok faydalıdır. Bu nedenle Dut Ekstresi saçları parlaklaştırır. Hatta saçların nem dengesini sağlar. Üstelik sağlıklı görünmesini sağlar. Bunun yanında saç diplerini besler. Başka bir deyişle daha parlak görünüm sağlatır. Bu yüzden Dut Ekstresi şampuan yapımı, krem yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanılır. Üstelik saç bakım ürünü yapımı için idealdir. Cildin nem ihtiyacını karşılar. Bundan dolayı cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı ve losyon yapımı için kullanılır. Böylelikle Doğal Ekstraktlar için tercih edilir.

Sabunaria kalitesi ve doğallığı ile Dut Ekstresi tercih edebilirsiniz. Listelerinize Dut Ekstraktı mutlaka eklenmelidir. Cilt ve saç dostudur. Cildin nem deposunu sağlar. Doğal Ekstraktlar arasında idealdir. Bitkisel Ekstraktlar içinde en çok tercih edilendir. Çünkü temiz içeriklidir. Bu yüzden cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı, losyon yapımı için kullanılır. Şampuan yapımı, krem yapımı için tercih edilir. Saç bakım ürünü yapımı, saç maskesi yapımı için uygundur.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…