(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ebegümeci Ekstraktı – Malva Sylvestris Extract

 150,00 575,00

Ebegümeci Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Malva Sylvestris Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: EBEEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

EBEGÜMECİ EKSTRAKTI 

Ebegümeci Ekstraktı Nedir? Cilt üzerinde bıraktığı etkileriyle büyük yankı uyandırıyor! Özellikle yapılan kozmetik ürünlerde imzanızı attırıyor! Aynı zamanda Ebegümeci Ekstresi Bitkisel Ekstraktlar listelerinde. Hatta cilt ve saçlardaki faydası çok büyük. Üstelik güçlü antioksidan özelliğiyle Ebegümeci Ekstresi çok faydalı. Bunun yanında bakım kremleri, cilt temizleme losyonları, doğal şampuanlar, maskeler hep onunla yapılıyor. Ebegümeci Ekstresi bununla birlikte güzellik endüstrisi uzun zamandır kullanıyor. Aynı zamanda cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı esnasında harikalar yaratıyor. Bu yüzden Ebegümeci Ekstresi losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için ideal. Ayrıca Ebegümeci Ekstresi Doğal Ekstraktlar olarak uzun yıllardır tercih edilmektedir. Son olarak cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için Ebegümeci Ekstresi bolca kullanılmaktadır. İşte Ebegümeci Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler…

Ebegümeci Ekstresi Nedir? Faydaları Nelerdir?

Ebegümeci Ekstresi faydası oldukça fazla bir ekstredir. Aynı zamanda pek çok alanda kullanılmaktadır. Üstelik cildi yatıştırır. Bundan dolayı ciltteki gerginlik hissini ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanında Ebegümeci Ekstresi cilt kurumasıyla savaşır. Bitkisel Ekstraktlar listesindedir.  Hatta antienflamatuar özelliğe sahiptir. Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için kullanılır. Ebegümeci Ekstresi bununla birlikte cildin yenilenmesini sağlar. Losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için uygundur.  Bu yüzden ciltteki hücrelerin bağışıklığını arttırmasıyla bilinir.

Başka bir deyişle Ebegümeci Ekstresi güçlü bir antioksidandır. Ayrıca cilt sağlığına Ebegümeci Ekstresi uzun vadede olumlu fayda sağlar. Böylelikle lekelerle savaşır. Ancak akne ve sivilce oluşumlarını önlemesiyle tanılır. Ebegümeci Ekstresi kısacası cildi yeniler. Bununla birlikte Ebegümeci Ekstresi parlak olmasını sağlar. Aynı zamanda cildi ışıldatır. Cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanılır. Ebegümeci Ekstresi Doğal Ekstraktlar arasındadır. Özellikle saçların düzgün taranmasını havalanmasını sağlar. Üstelik saçlarda oluşan kepekle mücadele eder. Son olarak Ebegümeci Ekstresi sağlıklı görünüm sağlar. Yağ bazlı ekstredir.

Ebegümeci Ekstraktı Sabunaria kalitesindedir. Üstelik saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı, saç bakım ürünü yapımı için kullanılır. Özellikle Ebegümeci Ekstresi losyon yapımı, krem yapımı, şampuan yapımı için uygundur. Aynı zamanda Ebegümeci Ekstresi cilt serumu yapımı için çok kullanılır. Bunun yanında Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Son olarak Doğal Ekstraktlar olarak Ebegümeci Ekstresi çokça tercih edilir.

 

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…