(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

EDTA (Ethylene Diamine Tetra Acetic Acid)

 225,00 4.100,00

&amp;amp;amp;amp;amp;lt;strong&amp;gt;EDTA (Ethylene Diamine Tetra Acetic Acid) Kozmetik üretimi içindir.&lt;br /&amp;gt;Cas no: 6381-92-6<br class=”=” />st-text-mark” /&amp;gt;&gt;Incı Name: edetate disodium</p&amp;gt;</p>

Stok kodu: EDTA Kategoriler: , ,

Açıklama

EDTA

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde bu bileşenler yaygın olarak kullanılmaktadır. Nemlendiriciler, cilt bakım ve temizlik ürünleri, kişisel temizlik ürünleri, banyo sabunları, şampuanlar ve saç kremleri, saç boyaları, saç ağartıcılar ve diğer birçok ürün türünde bulunabilir.
Disodyum EDTA ve ilgili bileşenler, onları etkisiz hale getiren metal iyonlarına bağlanır. Metal iyonlarının bağlanması, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin bozulmasını önleme de etkindir. Ayrıca berraklığın korunmasına, koku bileşiklerinin korunmasına ve acılaşmanın önlenmesine yardımcı olur.

Bu bileşenler, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde daha iyi köpürme ve temizleme performansı sağlayan kalsiyum, magnezyum ve demir ile kompleksler oluşturur. Bu bileşenler metal iyonları ile bağlanarak metallerin saç, saç derisi ve cilt üzerinde birikmesini önler.

Ek bilgi

Kaç kg

250 gr, 500 gr, 1 kg, 5 kg

Hoşunuza gidebilir…