(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Gül Mum Esansı

 80,00 590,00

Rose candle fragrance. Mum üretimi içindir.

Stok kodu: MUMESANS-GUL Kategoriler: , , ,

Açıklama

GÜL MUM ESANSI – Rose candle fragrance.

Geleneksel ve Modern Yaşamda Aşkın ve Tutkunun Kokusu… Hangimiz gülün o eşsiz kokusunu sevmeyiz ki? İlk gençliğimizin hatıralarında kalan en güzel kokudur gül kokusu… Yastığımızın altında kuruttuğumuz, ilk aşkımız için gözyaşı döktüğümüz kokudur. Yaşanılan aşkların en önemli hiç değişmeyen sembolüdür. Odamızın bir köşesinde mum ışığından gelen o kokudur. Romantizmi doruğunda yaşamak isteyenlerin, romantik ortamların olmazsa olmazıdır gül kokusu…

Gül izlenmesi en keyifli çiçeklerden biridir. Hediye vermek için, ortamların süslenmesinde, mekanlarımızda en çok kullandığımız, sıklıkla tercih ettiğimiz aradığımız kokudur. Üç yüzden fazla tür ve on binlerce çeşidi vardır. Mum kokularına en çok yakışan kokulardan birisidir gül. Esansı bize aradığımız o romantizmi verir. Duygularımızı, içimizdeki duygularımızı ortaya çıkarır. Özellikle Gül Mum Esansı tercih edilmesinin sebebi, hem geleneksel dekorasyonlarımıza hem de modern tarzlara uyum sağlamasından dolayıdır.

Gülün tarihi o kadar eskidir ki; insanlık tarihinden önce fosil yataklarındaki güllerin yaşı bile günümüz tarihinden 40 milyon yıl geridedir.

Yunan Mitolojisinde efsanelere göre, Aphrodite oğlu Eros’a en sevdiği çiçek olan gülü hediye etmiş, Eros’ta bu gülü sessizlik Tanrısı Harpocrates’e vermiştir. Böylece gül günümüze kadar sessizliğin, sevginin ve gizliliğin sembolü olmuştur.

Her renk gülün kendine özgü anlamı vardır. Her gül kokusu da kendine has kokar. Kırmızı gülün kokusunun tutku ve sevginin kokusu olduğunu hepimiz biliriz. Mum ışığında partnerimizden aldığımız kırmızı gülü kokladığımızda, derin bir sevgi ile bize bağlı olduğunu hissederiz. İşte bu hisleri küçücük bir dokunuşla Gül Mum Esansı da verir. Bazı duygularımız yıllar geçse de bitmez biliriz. Bitsin isteriz ama, bir mum ışından süzülen koku bize o duygularımızı tekrar yaşatır.

Pembe renkli bir mumumuza Gül Mum Esansı eklediğimizde, pembe gülün yeni aşık olanların rengi olduğu belki de o an aklımıza gelmez… Ama bize aşkı anımsatır. Pembe gül yeni bir tanıdık ya da gizli bir aşka verilir.

Yaşam alanlarınıza neşe getirmek istiyorsanız Gül Mum Esansını beyaz renkli bir mum üzerinde deneyin! Çünkü beyaz mum, gül kokusuyla zarafetin temsilidir.

Tercihiniz hangi renk mum olursa olsun, şunu biliyoruz ki gül, geçmişten günümüze “Çiçeklerin Kraliçesi”dir.

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…