(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Hindistancevizi Ekstraktı -Coconut Extract

 160,00 600,00

Hindistancevizi Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: COCOEKS-1 Kategoriler: , , , ,

Açıklama

  HİNDİSTAN CEVİZİ EKSTRAKTI

 Sadece saçlar için değil, cilt için derinlemesine temizlik sağlıyor. Özellikle Hindistancevizi Ekstraktı içindeki zengin asitler ve doğal donmuş yağ yapısıyla mucize. Hindistan Cevizi Ekstresi bu yüzden şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı hep onunla oluyor. Doğal Ekstraktlar listesine uygun. Bunun yanında cilt serumu yapımı, saç bakım ürünü yapımı için çok aranıyor. Bu nedenle cilt maskesi yapımı ve cilt maskesi yapımı için harikalar yaratıyor. Bitkisel Ekstraktlar arasında en çok o kullanılıyor. İşte Hindistancevizi Ekstraktı ile ilgili bilmediklerimiz…

Hindistan Cevizi Ekstresi neden çok tercih ediliyor?

Hindistan cevizi ekstraktı kafa derisindeki kepeklere iyi geldiğiyle bilinmektedir. Çünkü laurik, oleik, miristik yağ asitleri barındırır. Bu yüzden içeriğinde yarı yarıya laurik asit bulunmaktadır. Aynı zamanda antienflamatuar özelliktedir. Hatta Hindistan Cevizi Ekstresi antibakteriel özelliğe de sahiptir. Özellikle cilt bariyerini destekler. Çünkü içerisinde zengin E vitamini vardır. Doğal Ekstraktlar olarak güvenlidir. Bununla birlikte cildi derinlemesine nemlendirir. Aynı zamanda cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı için sevilerek tercih edilmektedir. Çünkü tüm cilt tipleri için kullanılabilmektedir. Üstelik kuru ve hassa ciltler için nemlendirici özelliğe sahiptir. Bu nedenle Hindistan Cevizi Ekstresi temizleyici, nemlendirici ve balzam ürünlerinde bolca yer almaktadır.

Özellikle Hindistan Cevizi Ekstresi saç bakımında bolca kullanılır. Aynı zamanda saçların derinlemesine bakımını sağlar. Üstelik saçların ışıl ışıl olmasında etkilidir. Bu yüzden saç derisini derinlemesine temizler. Hatta şampuan yapımı, krem yapımı için uygundur. Bununla birlikte saç bakım ürünü yapımı için idealdir. Hindistan Cevizi Ekstresi saç maskesi yapımı için çok tercih edilmektedir. Son olarak Bitkisel Ekstraktlar listesindedir.

Stoklarınıza Hindistan Cevizi Ekstresi eklemelisiniz. Hatta verdiğiniz hediyelerinizde Hindistan Cevizi Ekstresi güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Sabunaria kalitesindedir. Bu yüzden Doğal Ekstraktlar olarak kullanılır. Özellikle Bitkisel Ekstraktlar olarak tercih edilir. Bununla birlikte saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için güvenilirdir. Öncelikle saç bakım ürünü yapımı için kullanılır. Bu yüzden losyon yapımı, krem yapımı için çok tercih edilir. Son olarak Hindistan Cevizi Ekstraktı şampuan yapımı ve cilt serumu yapımı için uygundur.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…