(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Jelibon Esansı

 65,00 490,00

Jelibon Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-JLY Kategoriler: ,

Açıklama

  JELİBON SABUN ESANSI

Sabun Esansı kullanırken hangi kokuyu daha çok tercih ediyorsunuz? Banyolarınızı şenlendirecek kokuları seviyor musunuz? Evde Doğal Sabun Yapımı ve Soğuk Üretim Sabun Yapımı zahmetli bir iştir. Ama çeşitli esanslar kullanarak daha eğlenceli bir hale dönüşebilir. Çok çeşitli renkleri olan küçücük jelibonlar enfes kokularıyla sizleri mest edecek! Sabun Esansı seçerken şekerli bir kokuda ilk aklımıza jelibon gelir. Evde Doğal Sabun Yapımı ve Soğuk Üretim Sabun Yapımı sürecinizi jelibonların eğlenceli şekillerinden yapabilirsiniz. Kokusunu ürünlerinizde kullanabilirsiniz. Çocuklarınız için neşeli el yapımı doğal sabunlar üretebilirsiniz.

Hepimiz jelibonu tatmışızdır. Yumuşacık bir şeker türüdür. Çoğu marketlerde jelibonu görmüşüzdür. Fakat çok çeşitlidir. Birçok renk ve tadı mevcuttur. İlk kez ABD’de keşfedilmiştir. İç savaş sırasında askerler için yapılmıştır. Askerlerin de eğlenmeleri sağlanmıştır. Jelibon bizleri kokusuyla da büyüler. Aslında çok basit bir şekerlemedir. Yapımı için meyve suyu, şeker, nişasta, jelatin kullanılır. Üstelik kokusu evlerimize yayıldığında büyük mutluluk verir. İlk olarak 1920 yılında piyasaya sürülmüştür. Hans Riegel jelibon fabrikası kurmuştur. Oysa bir çuval şeker ve küçük bir kazanla işe başlamıştır. Bir merdane, tabure, tezgah ve gaz ocağı yetmiştir. Üstelik kokusunun neşesi ve zengin lif içeriği vardır. Sindirim sistemine yardımcı olur. Bazı durumlarda konsantrasyon sağlar.

El yapımı doğal ürün yapmayı seviyoruz. Üstelik esans seçerken eğlenmek bize iyi gelecektir. Lakin kokuları hepimiz seviyoruz. Aynı zamanda doğal ürünlerimizde çeşitli kokular kullanıyoruz. Saçlarımız için Jelibon Esansı kullanarak doğal şampuan yapabiliriz. Jelibon kokulu saç kremi saçlarımıza neşe verecektir. Böylelikle aynı hissi yaptığınız doğal krem ve losyonlarda da yaşayabilirsiniz. Banyolarınızda bu koku ile yapılmış sabunlar sizleri keyiflendirecektir. Aynı zamanda çocuklarınız kokusuyla ürünlerinizi çok seveceklerdir.

Sabunaria kalitesi ve güvenilirliğiyle sizlere ürünlerini sunmaktadır. Sonuçta kaliteli bir esans seçimi çok önemlidir. Evde Doğal Sabun Yapımı sırasında temiz içerikli bir koku ürünlerinizi kaliteli gösterecektir. Kullandığınız malzemeler merdiven altı ürün olmamalıdır. Ucuz ürün ürünlerinizde istediğiniz etkiyi yaratmaz. Soğuk Üretim Sabun Yapımı sırasında güçlü ürünler ortaya çıkarmak değerinizi gösterir. Satışlarınızı artırır. Bundan böyle stoklarınıza Sabun Esansı seçerken jelibon kokusunu mutlaka eklemelisiniz. Kısacası Jelibon kokusunun eğlenceli dünyasına sizlerde katılmalısınız!

 

 

 

 

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…