(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Jojoba Ekstraktı – Jojoba Extract

 150,00 575,00

Jojoba Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Simmondsia Chinensis Seed Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: JOJEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

JOJOBA EKSTRAKTI

Jojoba özellikle anavatanı Amerika’da çok kullanılıyor. Başka bir deyişle tam bir saç ve cilt dostu. Jojoba Ekstresi çünkü nemlendirici etkisiyle tam bir doğal mucize. Ayrıca saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için harika. Özellikle cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için kullanılıyor. Hatta losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için mucizeler yaratıyor. Aynı zamanda tam bir Bitkisel Ekstraktlar kapasitesinde. Üstelik Doğal Ekstraktlar arasında en çok tercih edileni. Kısacası işte Jojoba Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler.

-Özellikle cilt ve saç bakımı için kullanılmaktadır. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar listesindedir. Hatta bileşenleri çok faydalıdır.

  • Cilt için nemlendirici etkisi bulunur. Bunun yanında doğal bir nem dengesi sağlar.

-Başka bir deyişle yağlı ciltlerde cildin yağ dengesini sağlar. Kısacası cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanabilirsiniz.

-Özellikle jojoba cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

-Jojoba Ekstresi ayrıca cildin su kaybını önlemeye çalışır. Bu yüzden şampuan yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı için kullanılır.

-Son olarak antioksidan özellikleri vardır. Bundan dolayı Bitkisel Ekstraktlar olarak serbest radikallere karşı cildi korur.

-Bunun yanında akne ve sivilce kontrolü sağladığıyla bilinmektedir. Ancak Jojoba Ekstraktı gözenekleri derinlemesine temizler. Üstelik cildin kızarıklık ve tahriş süresinde nemlenmeyi sağlar.

-Başka bir deyişle cilt dokusunun yenilenmesini teşvik eder.

-Saçlar için faydalıdır. Jojoba Ekstresi üstelik saçlara bakım yapar. Çünkü saç derisinin havalanmasını sağlar. Lakin saçları ışıldatır. Bununla birlikte saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için çok tercih edilir.

Kalitesi ve doğallığıyla Jojoba Ekstresi listelerinize mutlaka bulunmalıdır. Ayrıca temiz içeriği ile Sabunaria farkıyla ürünlerinize uyumlu. Bunun yanında saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı, saç bakım ürünü yapımı için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda losyon yapımı, krem yapımı, şampuan yapımı için çok tercih ediliyor. Hatta cilt serumu yapımı için mucizeler yaratıyor.  Bitkisel Ekstraktlar listenize güvenle eklenebilir. Lakin Doğal Ekstraktlar arasında verdiğiniz emekleri boşa çıkarmayacak. Böylelikle Jojoba’nın müthiş etkisi Jojoba Ekstraktı ile yanıbaşınızda…

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…