(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kara Mürver Ekstraktı – Elderberry Extract

 150,00 575,00

Mürver Meyve Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Sambucus Nigra Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: MMVEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

KARA MÜRVER EKSTRAKTI – Elderberry Extract

Kara Mürver Ekstraktı Nedir? Renginden dolayı kara mürver dediğimiz mürver ağacından bahsedeceğiz sizlere… Hatta özlerinin mucizevi etkilerinden… Bununla birlikte tamamıyla bir cilt ve saç dostuyla tanıştıracağız. Bu yüzden cilde ‘başyapıt’ diyebileceğimiz kadar faydalı! Cildimiz için krem yapımı harikası… Bitkisel Ekstraktlar içinde en çok tercih edileni. Özellikle cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı sürecinin en iyisi… Kara Mürver Ekstresi bundan dolayı şampuan yapımı, losyon yapımı aşamalarında da kullanılıyor. Doğal Ekstraktlar sürecinin en popüleri. En çok saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için tüketiliyor! İşte Kara Mürver Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler…

Kara Mürver Ekstresi Nedir?  Faydaları Nelerdir?

-Kara Mürver Ekstraktı Öncelikle içerisinde bulunan A, C ve B vitaminleri bulunur. Bu yüzden antioksidanlar çinko gibi minerallerin barındırır. Cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için bolca kullanılır.

-Cildimiz için gerekli C vitamini açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Hatta fenolik asit kaynağıdır. Bu yüzden bu bileşikler, vücuttaki oksidatif cildimiz için stresten kaynaklanan hasarı azaltmaya yardımcı olur. Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Krem yapımı, losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için idealdir. Bununla birlikte flavonol kaynağıdır.

-Kısacası Kara Mürver Ekstresi antioksidan flavonoller olan quercetin, kaempferol ve isorhamnetin içerir. Özellikle çiçekler, meyvelerden 10 kata kadar daha fazla flavonol barındırır. Bu yüzden cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için popülerdir.

-Aynı zamanda antosiyaninler açısından zengindir. Bundan dolayı Kara Mürver Ekstresi  karakteristik koyu siyah-mor rengini verir cilt için güçlü bir antioksidan etkisi yaratır.

-Üstelik kara mürverin sağlık yararlarının çoğu içerdiği antosiyaninlere atfedilmektedir. Antioksidan olarak DNA düzeyinde hücrelere zarar veren serbest radikalleri temizleyerek çalışır.

Doğal Ekstraktlar arasında bolca tercih edilen Kara Mürver Ekstraktı ürünlerinizde kullanabilirsiniz. Çünkü Sabunaria kalitesiyle temiz içeriklidir. Aynı zamanda saç maskesi yapımı ve cilt maskesi yapımı için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özellikle saç bakım ürünü yapımı saçlarda istenilen ışıltıyı sağlayacaktır. Hatta Losyon yapımı ve krem yapımı içinde bu şekildedir. Üstelik şampuan yapımı ve cilt serumu yapımı serinizin baş tacı olacaktır. Kaliteli ve güvenilirdir. Bu yüzden verdiğiniz hediyelerinizde Kara Mürver Ekstresi doğallığıyla çok sevilecektir. Kısacası ekstremizi stoklarınıza eklemekte acele etmelisiniz. Bitkisel Ekstraktlar listenizde en güvendiğiniz ürününüz olacaktır.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…