(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Karabaşotu Ekstraktı – Lavandula Extract

 150,00 575,00

Karabaşotu Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Lavandula Stoechas Flower, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: KAREKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

KARABAŞOTU EKSTRAKTI – Lavandula Extract

Karabaşotu Ekstraktı Nedir? Geçmişten gelen bir güzellik iksiri… Bundan dolayı tüm zamanlarda kullanıldı. Hatta Keşişotu Ekstresi olarak da anılıyor. Üstelik iksiri lavanta özlerinden geliyor. Doğal Ekstraktlar listesinin kralı! Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı onunla yapılıyor. Başka bir deyişle kokusuyla ayrıca hayran bırakıyor. Bu yüzden saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı, saç maskesi yapımı esnasında çok kullanılıyor. Bunun yanında güzellik ve bakım endüstrisi onu çokça kullanıyor. Hatta Bitkisel Ekstraktlar arasında geçmişten günümüze popüler! İşte Karabaşotu Ekstraktı ile ilgili mucizeler…

Karabaşotu mucizesi nedir? Karabaşotu Eksresi faydaları nedir?

-Öncelikle Karabaşotu Ekstresi karabaşotu özlerinin ekstraksiyon yöntemi ile kullanılmasıyla oluşturulur.  Bu yüzden antioksidan etkisi vardır. Bundan dolayı saçları ve cildi korur.

-Hatta saçların ve cildin nemini dengeler. Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Çokça aranan bir üründür.  Aynı zamanda ışıl ışıl bir görüntü sağlar.

-Cildimizin hızla yenilenmesine destek olur. Bununla birlikte cildinizde oluşan olumsuz durumları iyileştirmesiyle bilinir. Temiz içeriklidir. Bu yüzden cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için idealdir.

-Karabaşotu Ekstraktı cildi nemlendirir. Başka bir deyişle cildin su kaybını önler. Lakin serbest radikallere karşı cildi korur. Losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için çok tercih edilir.

-Özellikle anti inflamatuar özelliği vardır. Bu yüzden ciltteki kızarıklara iyi gelir. Akne ve sivilce oluşumunu engeller. Cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için listelerde çok tercih edilir. Hatta cilt tonunu eşitlemeye yardımcıdır.

-Yapısında saçların ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller vardır. Karabaşotu Ekstresi bu nedenle saç bakımında önerilmektedir.

Sabunaria kalitesi ve farkıyla hiç düşünmeden Karabaşotu Ekstraktı listelerinize ekleyebilirsiniz. Bu yüzden Doğal Ekstraktlar içinde fark edilebilir şekliyle satışa sunulmuştur. Özellikle kaliteli ve güvenilirdir. Hatta cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanabilirsiniz. Özellikle cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için çokça tercih edilmektedir.  Bununla birlikte losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı sürecinde popülerdir. Son olarak Bitkisel Ekstraktlar tercih ediyorsanız Karabaşotu Ekstresi tam size göre!

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…