(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Karahindiba Ekstraktı – Dandelion Extract

 150,00 575,00

Karahindiba Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Taraxacum Officinale Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: KRHNEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

KARAHİNDİBA EKSTRAKTI

Karahindiba Ekstraktı Nedir? Adını son zamanlarda çok duydunuz! Bitki karakteristlik acı tadından cilt için mucizeler yaratıyor. Doğal Ekstraktlar statüsüyle vitamin ve mineral kaynağı. Cilde dost. Saçlar için çok önemli. Şampuan yapımı, krem yağımı, losyon yapımı sürecinde çok etkili. Cilt serumu yapımı, saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı süreçlerinde göz bebeği. Saç maskesi yapımı için bolca kullanılıyor. Bitkisel Ekstraktlar için çok tercih ediliyor. Karahindiba Ekstresi ve Karahindiba Ekstraktı ile ilgili bilmediklerimiz…

Karahindiba Nedir? Neden önemlidir?

Karahindiba Ekstresi bitkinin kökü, yaprakları ve çiçekleri ile yapılır. Başka bir deyişle bitki özütüdür. Özellikle ekstraksiyon yöntemi kullanılmaktadır.  Özellikle içinde flavonoidler bulunur. Bu yüzden cilt sağlığını destekler. Ayrıca polisakaritler zenginidir. Bu yüzden cildi temizler. Hatta canlılık verir. A,C,E ve K vitamini barındırır. Bunun yanında cilt dokusunun iyileşmesini sağlar.Aynı zamanda içinde prebiyotik lifler bulunur. Üstelik vücuttaki toksinleri atmaya yardımcıdır. Cilt için tam bir detox etkisi bulunur.

Karahindiba Ekstresi serbest radikallerle savaşır. Bununla birlikte cilde tazelik sağlar. Özellikle cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı için idealdir. Hatta şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı esnasında kolaylık sağlar. Bu nedenle Bitkisel Ekstraktlar dır. Bu yüzden Saç bakım ürünü ve saç maskesi yapımı için kullanılmaktadır. Bununla birlikte anti inflamatuar etkileri vardır. Çünkü Karahindiba Ekstraktı cilt temizliği için çok kullanılır. Lakin yağlı ciltlerdeki yağ üretimini dengeler. Özellikle tıkanmış gözenekleri açar. Bu yüzden büyük ölçüde cilt temizleyicisidir. Üstelik doğal temzileyici olarak çokça kullanılır.

Bitkisel Ekstraktlar arıyorsanız! Sabunaria kalitesine güvenin. Üstelik temiz içerikli Karahindiba Ekstraktı size istediğinizi sunacaktır. Bunun yanında Doğal Ekstraktlar listenize mutlaka almalısınız. Ayrıca cilt serumu yapımı, saç maskesi yapımı, şampuan yapımı sürecinizde kalitelidir. Bununla birlikte cilt maskesi yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı için popülerdir. Aynı zamanda saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı için hep kullanılmaktadır. Verdiğiniz hediyelerinizde Karahindiba Ekstresini kullanabilirsiniz. Başka bir deyişle Karahindiba Ekstresi cilt ve saçlarınıza dost üründür. Sabunaria ekstraktları ile istediğiniz kalite yanı başınızda!

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…