(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Karamürver Ekstratı Yağ Bazlı – Black Elderberry Extract

 195,00 750,00

Karamürver Ekstratı Yağ Bazlı. Kozmetik üretimi içindir.
Yağ Bazlıdır. Yağda Çözünür.

INCI NAME: Helianthus annuus Oil, Sambucus Nigra Extract.

Stok kodu: YBKAREKS Kategoriler: , ,

Açıklama

Karamürver Ekstratı

Kozmetik kullanımı için Karamürver ekstresi, cildinizin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlamak için önemli bir seçenektir. Cildi nemlendirmek, nem kaybını azaltmak ve cildi beslemek için kullanılan doğal bir maddedir. Bunun yanı sıra, cildi toksinlerden arındırmak ve cildin kırışıklıkları azaltmak için de kullanılabilir. Cildi güçlendirmek ve daha çekici görünmesini sağlamak için özel olarak formüle edilmiş bu ekstrenin anında sonuçlarını görmek mümkündür. Yağ bazlı ekstrat olan karamürver bitkisel kremlerinize uyum sağlar.

Karamürver ekstresi, cilt bakımı için kapsamlı bir koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Cilt için güçlü bir antioksidan olarak çalışır ve cildin kırışıklıklarını önler. Cildin güçlendirilmesini sağlamak için, bileşimindeki vitamin ve mineral miktarını arttırır. Cildi canlandırır ve cildin sağlıklı görünmesini sağlamak için cildin doğal pH dengesini korur. Yağ bazlı krem yapımı için kullanabilirsiniz.

.

Karamürver ekstresi, cildi güzelleştirmek için etkili bir seçenektir. Bu doğal ekstrenin cildi canlandırır ve cildin daha parlak görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra, cildi korur ve cilt bakımı için gerekli olan tüm besin maddelerini sağlar. Bu ekstrenin cilt bakımı için mükemmel bir seçenek olduğu ortaya çıkıyor. Karamürver Ekstratı, cildinizin özelliklerini geliştirmek, nemlendirmek ve sağlıklı görünmesini sağlamak için cilt bakımının olmazsa olmazıdır.

Yağ bazlı ekstrat olan karamürveri krem bazımızla beraber deneyebilirsiniz.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…