(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kudret Narı Ekstraktı – Bitter Melon Extract

 150,00 575,00

Kudret Narı Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Momordica Charantia Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: KNREKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

KUDRET NARI EKSTRAKTI

Kudret Narı Ekstraktı Nedir? Öncelikle sonradan tanıdığımız, görünüşünün güzelliği ötesinde bir iksir! Aynı zamanda doğanın bizlere sunduğu en büyük nimetlerinden. Lakin cilt ve saç için C vitamini deposu! Bitkisel Ekstraktlar içinde çok aranıyor. Özellikle kozmetik ve güzellik endüstrisi onu çok kullanmaktadır. Bu yüzden şifasıyla cilt ve saçlar için tam bir dosttur. Bundan dolayı malzeme listelerini zorluyor. Kudret Narı Ekstresi stoklarda en çok o tercih ediliyor. Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı aşamalarının göz bebeği. Losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı hep onunla oluyor. Cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için harikalar yaratıyor. Başka bir deyişle Doğal Ekstraktlar arasında çok popüler. İşte Kudret Narı Ekstresi ile ilgili bilinmeyenler…

Kudret Narı Ekstresi Nedir?

Kudret Narı aslında “Isırma” anlamına gelir. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Kudret narı cilt sağlığı için çok önemlidir. “Ampalaya” Filipinlerde yerel adıdır. Özellikle içeriğinde çok yüksek şekilde antioksidanlar barındırır. Bu yüzden serbest radikallere karşı cildimizi korur. Bundan dolayı cildimiz daha dinç bir görüntüye kavuşur. Aynı zamanda yaşlanma belirtileri üzerinde etkili olduğu bilinmektedir. Cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı için bolca tercih edilmektedir. Cildin nem dengesini sağlar. Bitkisel Ekstraktlar temiz içeriklidir. Cildin elastin ve kolajen dokusunu güçlendirir. Üstelik ciltteki nem dengesi arttırmaktadır. Cilt daha parlak görünür.

Ciltteki kızarıklara iyi geldiği bilinmektedir. Hatta ciltteki melalin üretimini azalttığı bilinmektedir. Krem yapımı ve losyon yapımlarında kullanılır.  Böylelikle sivilce, akne gibi durumlarla mücadele eder. Kudret Narı Ekstresi cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırır. Cilt maskeleri için popülerdir. Üstelik cilt tonunu eşitlemekte faydalıdır. Pigmentasyon sorunlarına yardımcı olur. Kudret Narı Ekstresi özellikle saçlarda ışıltı sağlar. Özellikle zor taranan ve uzamayan saçlar için tam bir kurtarıcıdır. Ayrıca nem dengesini korur. Bu yüzden saçları ışıldatır. İstenilen görünüme ulaşmasını sağlar. Bundan dolayı şampuan yapımı, saç bakım ürünü yapımı için temiz içeriklidir. Kudret Narı Ekstraktı Aynı zamanda saç maskesi yapımı için birebirdir. Kudret narında yüksek C vitamini, kalsiyum, demir ve E vitaminini vardır. Hatta güneş ışığına karşı koruyucu etkisi vardır.

Kudret Narı Ekstraktı listelerinize ekleyebilirsiniz. Ekstresini cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı için kullanabilirsiniz. Bitkisel Ekstraktlar arasında güçlüdür. Temiz içeriği ile saç bakım ürünü, cilt maskesi yapımı, saç maskesi yapımı için idealdir. Doğal Ekstraktlar listenize ekleyebilirsiniz.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…