(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kuşburnu Ekstraktı – Rosehip Extract

 150,00 575,00

Kuşburnu Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Rosa Canina Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: KSBNEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

KUŞBURNU EKSTRAKTI

Kuşburnu Ekstraktı Nedir? C vitamini zengini… Üstelik cilt için mucizeler yaratıyor. Aynı zamanda cildin serbest radikallerle olan savaşında büyük etkileri vardır. Bu yüzden Bitkisel Ekstraktlar arasında en çok o tercih edilmektedir. Bunun yanında cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı için en çok o kullanılmaktadır. Hatta şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı için çok tercih ediliyor. Özellikle saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı esnasında adeta mucizeler yaratıyor. Bu nedenle Doğal Ekstraktlar arasında hep onun adı var. Bu nedenle Kuşburnu Ekstresi ile ilgili anlatacak çok şey var! Gelin cildimiz ve saçlarımızın dostu Kuşburnu Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenleri birlikte inceleyelim…

Kuşburnu Nedir? 

-Kuşburnu gülgiller familyası mensubudur. Başka bir deyişle Rosa Canina olarak da anılmaktadır.

Doğal Ekstraktlar olarak çok tercih edilir.

-İçeriğinde C, A,E vitaminleri barındırır. Bu yüzden cilt serumu yapımı için kullanılmaktadır.

-Kuşburnu Ekstresi antioksidanlar, lifler, doğal asit içerir. Şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı için idealdir. Saç bakım ürünü yapımı içinde bolca kullanılır.

-Üstelik cilt dokusunu desteklemektedir. Aynı zamanda cildin daha parlak görünmesini sağladığıyla tanılır. Yüksek miktarda C vitamini içermesinden kaynaklı cilde çok faydalıdır. Özellikle cildi serbest radikallere karşı korur. Bunun yanında saçlar için de nem kaynağıdır.

-Cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı sürecinde içeriğiyle mucizevi etkiler yaratır.

-Özellikle ciltte bulunan istenmeyen sivilceler için kullanılır. Ayrıca cildin yapısını düzenler.

Kuşburnu Ekstresi Sabunaria kalitesi ile güvenle kullanılabilir. Bunun yanında kalitelidir. Üstelik temiz içeriklidir. Bitkisel Ekstraktlar kategorisindedir. Bu yüzden doğal ürün yapımı sürecinde en büyük yardımcınızdır. Ayrıca cilt serumu yapımı, şampuan yapımı ve krem yapımı için kullanılabilir. Bunun yanında losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için iyi sonuçlar verdiği bilinmektedir. Ayrıca cilt maskesi yapımı sürecinde cildi besler. Saç maskesi yapımı kullanımıyla saçlara parlaklık verir. Doğal Ekstraktlar listenize güvenle alabileceğiniz bir üründür. Kuşburnu Ekstraktı ile yaptığınız ürünler istediğiniz sonuçlara ulaşacaktır. Bu yüzden verdiğiniz hediyelerinizde imzanız olacaktır.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…