(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Limon Ekstraktı – Lemon Extract

 160,00 600,00

Limon Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Citrus Limon Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: LMNEKS-1 Kategoriler: , , , ,

Açıklama

 LİMON EKSTRAKTI

 İşte en sevdiğimiz narenciyelerden Limon Ekstresi. Üstelik cilt ve saç bakımında uzun yıllardır kullanılıyor. Lemon Extract özellikle saç derisinin temizlenmesinde çok faydalı. Aynı zamanda cilt için faydaları saymakla bitmiyor. Hatta Bitkisel Ekstraktlar listesinde. Bu nedenle Doğal Ekstraktlar olarak trend. Bu yüzden Limon Ekstresi şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı ve serum yapımı için kullanılıyor. Bunun yanında cilt serumu yapımı, saç bakım ürünü yapımı için tüketiliyor. Son olarak cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı sürecinde harikalar yaratıyor. Doğal antiseptik Limon Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler…

Limon Ekstresi Nedir? Saç ve cilt üzerinde faydaları nedir?

Limon Ekstraktı kozmetik üretimi için kullanılır. Başka bir deyişle suda çözülür. Ayrıca gliselin bazlıdır. Özellikle genelde cilt ve saç bakımı için kullanılır. Bu nedenle Bitkisel Ekstraktlar arasında çokça tercih edilir. Özellikle tırnak mantarı sorunlarında kullanıldığı bilinmektedir. Lakin saç derisini temizler. Çünkü saç derisindeki fazla yağ ve kirleri temizlemeye yardımcıdır. Sonuçta saçların ışıldamasını sağlar. Aynı zamanda uzamasına da yardımcıdır.  Bundan dolayı Limon Ekstresi C vitamini, folik asit, sitrik asit zenginidir. Hatta losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için kullanılabilir.

Limon Ekstraktı zengin vitamin ve mineral kaynağıdır. Özellikle cildin yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda cildin doğal yapısını korur. Başka bir deyişle cilt üzerinde oluşan şişliklerde etkili olduğu bilinmektedir. Limon Ekstresi kısacası cilt rengini açma konusunda kullanıldığı bilinmektedir. Bununla birlikte cilt maskesi yapımı, cilt serumu yapımı için de formüllere eklenilmektedir. Bu nedenle krem yapımı ve şampuan yapımı içinde uygundur. Doğal Ekstraktlar arasındadır.

Sabunaria kalitesi ile satışa sunulan Limon Ekstraktı güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar arasındadır. Bu yüzden cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için uygundur. Başka bir deyişle losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle Lemon Extract cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için güvenle tercih edilmektedir. Üstelik Bitkisel Ekstraktlar listesindedir.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…