(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Mango Esansı

 65,00 490,00

Mango Fragrance. Sabun üretimi içindir.

 

Stok kodu: ESANS-MANGO Kategoriler: ,

Açıklama

MANGO ESANSI

Mango Fragrance

Ferah ve Etkileyici Kokusuyla Tropikal Bir Esinti…

Ne derseniz deyin; mango kokusu deyince bizim aklımıza tropikal bir ada, ıssız bucaksız kumsallar, kavurucu bir sıcak, masmavi bir deniz, tenleri güneşte bronzlaşmış güler yüzlü insanlar, yüksek sesli bir müzik ve etrafı saran tropikal taze meyve aromalı kokular gelir…

Mangoyu henüz hiç denememiş de olabilirsiniz. Ancak mango kokusunu kokladığımızda ferah ve etkileyici aromasından tanırız onu. Hayatımız için artık değişik, özel kokular aradığımız şu günlerde Mango Esansı’nın sakinleştirici ve rahatlatıcı kokusu banyoların kontrolünü sağlayacak ferah ve nefes aldıran ortamlar yaratacaktır. Özellikle sabun yapımında en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir Mango Esansı. Evlerinizde, ofislerinizde kullanabileceğiniz Mango Esans’lı kokular size konsantrasyon sağlayacak verimli çalışma ortamları sunacaktır.

Sabunların görsel zenginliğini de seviyorsanız, banyonuzu Mango Esansı sabunlarla süsleyerek çok şık ambiyanslar yaratabilirsiniz. Köşede duran şık bir sabun kutusu içinden gelen mango kokusu hiç şüphesiz aradığınız görsel şöleni sizlere yaratacaktır.

Sarı ve turuncu renkleriyle “Meyvelerin Kralı” olarak bilinir mango… Dış görünüşü yine severek yediğimiz şeftaliye benzer. Mango meyvesi çok sıcak iklimlerde yetişmekte olan bir meyve türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kozmetik sektöründe kullanılan birçok mangolu ürün, dikkat çekmeyi seven, sıcak kanlı, güzellik ve bakımına değer veren insanların tercihidir. Doğal koku kontrolü ile insanlar üzerinde çok büyük etkisi vardır. Mango kokulu bir banyoda özel yapım bir sabunla ellerinizi ve yüzünüzü yıkadığınızda aldığınız hazzı anlatmamıza gerek yok tabi ki…

Egzotik kokulu mango sizce de bu kadar övgüyü hak etmiyor mu?

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…