(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Mango Yağı – Mango Butter

 130,00 1.000,00

Mango yağı. Sabun ve kozmetik üretimi içindir.

INCI : Mangifera Indica Seed 

OriginIndia (Hindistan)

CAS No : 90063-86-8

Açıklama

Mango Yağı ( Butter) Nedir?

Mango meyvesi Güney Asya’da yetişen tropikal bir meyvedir. Son derece besleyici olan bu tropikal meyve o kadar popüler olmuştur ki yetiştirme alanları Güney Asya’dan çıkıp diğer tropikal iklime sahip bölgelere kadar uzanmıştır. Besleyici özelliklerinin yanında cilde bir çok olumlu etkisi olan mango yağı bu etkinliğini içeriğinde ki güçlü antioksidanlara ve vitaminlerle sağlamaktadır. Mango butter, meyvesinin çekirdeklerinin sıkılması ile elde edilir. Genel görünümü katı, kirli beyaz renktedir. Aynı zamanda popüler olan shea ve kakao yağı gibi cildi yağlandırmadan nemlendirir. toptan mango yağı.

Mango butter ne gibi faydası vardır?

İçeriğinde bolca bulunan A ve C vitaminleri cildinizi daha sıkı olmasına yardım ederken aynı zamanda ince çizgiler ve yaşlanma belirtilerinin azaltmanıza yardım eder.

Son zamanlarda cilt lekeleri ve koyu cilt tonunu açmak için kullanılan doğal cilt bakım ürünlerinin içeriğinde sıkça kullanılan mango butter muhakkak denemenizde fayda var.

Oleik asit ve stearik asit açısından güçlü yağ asitleri ile donatılmış olan mango aynı zamanda evde yapacağınız bir çok doğal cilt bakım ürünlerinde kullanabilirsiniz.(mango yağı nedir)


Gece Kremi ve cilt lekesi için:

  • 1 çorba kaşığı Mango butter

Mango yağı benmari usulü eritip diğer yağlarla birlikte karışımını gerçekleştirin. İşte size ucuz, doğal bir gece ve leke kremi.


Nemlendirici Saç maskesi:

  • 1 fincan mango yağı (Katı mango yağı)
  • Lavanta yağı 10 damla

Mango yağı benmari usulü eritip diğer yağlarla birlikte karışımını gerçekleştirin. Daha sonra buzdolabında 15 dakika bekledikten sonra mutfak mikseri ile karıştırın. Kremsi bir kıvama geldiğinde saçlarınıza maske olarak uygulayabilirsiniz.


Ufak kesikler ve döküntüler için:

  • 2 çay kaşığı mango yağı

Bu karışım cildi nemlendirir, korur ve aynı zamanda tahrişlerin azalmasına yardımcı olur.

Toptan mango butter alımlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  (0543) 923 1370

Mango Butter ile tarifler

 


Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr, 1 kg

Hoşunuza gidebilir…