(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Meyan Kökü Ekstratı Yağ Bazlı – Licorice Root Extract

 195,00 750,00

Meyan Kökü Ekstratı Yağ Bazlı. Kozmetik üretimi içindir.
Yağ Bazlıdır. Yağda Çözünür.

Stok kodu: YBMEYEKS Kategoriler: , ,

Açıklama

Yağ Bazlı Meyan Kökü Ekstratı

Yüzyıllardır kullanılan doğal bir üründür. Sağlık ve güzellik için pek çok faydası olduğu bilinmektedir. Yağ Bazlı Meyankökü ekstratı, su bazlı ürünlerde kullanılmamaktadır.

Bunun yanında Bitkisel yağ içerikli formüller için idealdir.

Yağ bazlı ürünler için en büyük özelliği, cildi ve saçı yumuşatmasıdır. Yağ bazlı meyankökü ekstratı ile yapılan banyolar çoğu kişinin cildini temizleyerek uzun süre canlı görünmesini sağlar. Saçın kurumasını önlemeye yardımcıdır. Cildi nemlendirir ve canlandırır. Özellikle cilt ile saçın daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

 

Meyan kökü ekstratı, yağ bazlıdır. Meyan kökü , cildin ve saçın sağlıklı görünmesini sağlayan doğal bir üründür. Bu ürünün kullanımı, sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen herkes için önemlidir.

Yüksek konsantrasyon değeri istediğiniz sonucu almanıza yardım edecektir.

Meyan kökü ekstresi bir antioksidandır. Asya ülkelerinde glycyrrhiza glabra olarak bilinir. Koyu lekelere karşı üretilen kozmetik ürünlerinde tercih edilir.

Özellikle tahriş olmuş ciltleri rahatlattığına inanılır.  Cilt tonunu eşitleme losyonlarının içeriklerinde sıkça karşılaşabilirsiniz.

 

Meyan kökü ekstratını doğal krem yapımında yağlarla birlikte tercih edebilirsiniz.  yağ bazlı olması kolayca karışmasına sebep olur.

Meyan kökü ekstratını doğal krem yapımında yağlarla birlikte tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yağ bazlı olması kolayca karışmasına sebep olur.

Hem body butter hemde peeling kremlerinizde hindistancevizi yağı ve shea butter ile iyi bir ikili oluşturur. Ekstratlarla da karıştırıp yağ bazlı serumlar elde edebilirsiniz.

 

Soğuk ve sıcak krem bazımız ile yapacağınız üretimlerde formüllerinize ekleyebilirsiniz. Krem bazlarımızın yağ bazlı ekstratlarla uyumu son derece iyidir. Baza su yerine ekstratı ekleyerek istediğiniz kıvama gelinceye kadar karıştırın. Fakat eklemek istediğiniz aktifleri ve koruyucuları da eklemeyi unutmayın!!!

Saçlarda yarattığı etki şampuan ve saç kremleri formüllerinin listesine girmesine sebep olmuştur. Saçları hem nemlendirir hemde besler. Göz yakmayan şampuan bazımızla yaptığınız bakım ürünlerine ekleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…