(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Nar Çekirdeği Yağı – Pomegranate Seed Oil

 20,00 180,00

Nar çekirdeği yağı (Pomegranate Seed oil). Sabun ve kozmetik üretimi içindir.

INCI : Punica Granatum

Origin : Turkey (Türkiye)

CAS No : 84961-57-9

Stok kodu: NAR01 Kategoriler: , ,

Açıklama

Nar çekirdeğinin soğuk yöntemle preslenmesinden elde edilen nar çekirdeği yağı, içeriğinde yer alan “punicic asit” ile zamanı durdurmanıza yardımcı olur. Özellikle kullandığınızda ciltte ki serbest radikallere karşı direnç gösteren nar çekirdeği yağı, cildinizin elastikiyetinin kaybolmasını engellemeye yardımcı olur. Cildinize canlılık verir, cilt hasarlarını tersine çevirmenize yardımcı olur, daha pür bir görünüme sahip olmanıza katkı sağlar. Bu yüzdendir ki özellikle diğer yağlarla harmanlayıp kullandığınızda cildinizde ki detoks etkisini gözlemlemiş olacaksınız.

Nar çekirdeği yağı öyle farklı bir yağdır ki cilt tipi seçmez, her tip ciltte kullanma imkanına sahipsiniz. Diğer esansiyel yağlarla mükemmel uyum sağlar. Birlikte güçlü bir sinerji yaratırlar, cildinizi hasarlara karşı korur, kızarıkların kaybolmasına yardımcı olur, kısaca cildinizi geri yükler.

Evinizde yapacağınız basit formüllerle cildinizde bıraktığı etkiye şahit olabilirsiniz. En saf ve en kaliteli haliyle nar çekirdeği şimdi stoklarda sizi bekliyor.

Ek bilgi

Kaç ml

20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml

Hoşunuza gidebilir…