(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Polyquaternium-7

 45,00 800,00

<em> Polyquaternium-7 Kozmetik için uygundur.<br />Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde şampuan, saç kremi ve diğer saç ürünleri, banyo sabunları ve temizlik ürünleri gibi çok çeşitli ürünlerde kullanılmaktadır.
Polyquaternium-7, statik elektrik birikmesini önler veya engeller ve saç gövdesine emilen ince bir kaplama oluşturmak için kurur. Polyquaternium-7 ayrıca saçın nemi emme yeteneğini engelleyerek saçın stilini korumasına yardımcı olur. Daha fazlası için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

INCI NAME: Polyquaternium-7
CAS NO: 26590.05-06

Stok kodu: PLKY Kategoriler: , ,

Açıklama

Polyquaternium 7 – Polikuaterniyum 7 Nedir?

Polyquaternium-7 suda çözünen katyonik bir maddedir. Polikuaterniyum 7, katyoniktir ve aynı zamanda stabil bir kimyasal yapıya sahiptir. Rengi berrak yada soluk olabilmektedir. Kozmetik uygulamalarda yaygın olarak kullanım alanı bulan popüler bir bileşendir. En önemli özelliğinin başında scalar için dolaşık açıcı ve ıslak tarama kolaylığı sağlamasıdır. Dolayısıyla saç bakım ürünlerinde sıklıkla kullanım alanı bulmaktadır. Şampuan yapımında kullanıldığı vakit köpüğü arttırma özelliğide vardır.bununla beraber viskoziteyi erttırmak içinde kullanılmaktadır. Cilt bakımı ürünlerinde de sıklık tercih edilmektedir. Kullanılan hammaddelerle yapılan krem ve losyonlara kayganlık sağlamaktadır. Ayrıca kolay dağılımını gerçekleştirmektedir. Bununla beraber film oluşturma özelliğide bulunmaktadır.Antistatik, film köpürme özelliğine sahiptir.

Polyquaternium-7 Kozmetikte kullanımı nasıldır?

Polyquaternium-7 Serumları dokularını değiştirmeden ve ağırlaştırmadan kalınlaştırmak için kullanılmaktadır. Antistatik özellik gösterir, kabarmayı önler ve şekillendirme sağlar. Saç telleri yüzeyinde ince bir tabaka oluşturur. Dolayısıyla saça parlaklık kazandırır. Saçtaki nem kaybını azaltarak kurumasını engellemektedir. Havadaki nemi emer ve saçı yönetilebilir bir hale getirir. Saçtaki dolaşıkları açar.

Ek bilgi

Kaç kg

500 gr, 1 kg, 5 kg, 10 kg

Hoşunuza gidebilir…