(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Pudra Esansı

 65,00 490,00

Powder fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-PUDRA Kategoriler: ,

Açıklama

PUDRA ESANSI

Powder fragrance.

Sabunlarınızın imza kokusu…

Sabun yaparken imza kokuyu bulmak zor, yorucu ve sabır işidir. Ama merak etmeyin! Yaptığınız ürünlerinizde arkanızda bırakacağınız izi artık buldunuz!

Koklayanı içine kadar çeken bir kokudur pudra kokusu… Yeni doğan bebeklerin taze, mis gibi saf kokusudur. Tertemiz bir huzur kokar. Yeni yıkanmış bebek kıyafetlerinin, ılık suyla banyo yaptırılmış güzel çocukların yanaklarının kokusudur. Temizlik sembolüdür. Esans çeşitlerinin en temiz kokulusudur. Sabunlara en yakışanıdır. Sabah kalktığınızda sıcak bir banyodan sonra saçlarınızın kokusudur. Yaptığınız pudra kokulu sabunlarla elinizi, yüzünüzü yıkadığınızdaki huzurdur.

Taze ve kaliteli bir esansı denemenin en önemli kuralı sakin, stressiz bir ortamda koku denemesi yapmaktan geçer. Koku reseptörlerinizi yormadan doğru esans için yola çıktığınızda hiç şüphesiz Pudra Esansı saf ve temiz gücüyle size istediğiniz o güven ve enerjiyi verecektir.

Koku duyumuza ait reseptör hücreleri, merkezi sinir sisteminden köken almış koku hücreleri olup, içinde 10 milyon kadar reseptör nöron barındırır. Yani denediğimiz esans bu bölgeye ulaştığında koku hücreleri uyarılırlar. Sinirlerde beynin ön kısmındaki koku merkezine ulaşırlar. Bu da şu anlama geliyor ki; bize uymayan bir esans kokusu beynimiz tarafından kabul edilmeyecektir. Bazı kokulara verdiğimiz tepkiler de bu yüzdendir. Ancak Pudra Esansı’nın hafif ve yumuşak kokusu bu döngüyü isteğimiz oranda uyaracak ve bize istediğimiz o tazelik kokusunu verecektir.

 

Sizde temizlik ve saflık kokusunu sabunlarınızda hissetmek istiyorsanız, Pudra Esansı’nın o eşsiz saf kokusu sizi de şimdiden heyecanlandırıyorsa Pudra Esansı’nı hediyelerinize eklemenin sırası gelmiş demektir!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…