(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Altın

 22,00 70,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-ALT Kategoriler: ,

Açıklama

SABUN BOYASI – ALTIN

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Özgür Ruhunuzu Yansıtan, Sade Çizgilerinizin Altın Rengi Sıcaklığı… Son yıllarda yıldızı parlayan hobilerin en vazgeçilmezidir sabun yapımı… Özellikle kadınların en çok tercih ettiği, üzerinde titizlikle çalıştığı ek işlerden birisidir. Yapılan sabunların gösterişli olması için kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekliliğini hepimiz biliriz. Satın alırken en çok dikkat etmemiz gereken detaylardan biri de sabun boyasıdır.

Banyo tuzları, banyo topları ve birçok kozmetik ürünlerinde de kullanabileceğimiz piyasada birçok çeşidi bulunan sabun boyalarının yaptığınız sabunların estetik görünümünde ve kalitesinde doğrudan, gözle görünür bir etkisi vardır. Durum bu kadar önemli olduğu içinde sabun boyasını hem güvenilir hem de parlak renkli ve kaliteli olması, araştırılarak doğru sabun boyasının temin edilmesi çok önemlidir.

Yaptığınız bir sabuna renk arıyorsanız eğer; bizlere göre öncelikle sabunun tasarımına karar vermelisiniz. Sonra bu tasarımı nerede kullanacağınız önemlidir. Düşündüğünüz renkler için tema oluşturmalısınız. Örneğin Altın Renkli Sabun Boyası kullanacaksınız eğer, dekorasyonunuzda bu rengin patlayacağı bir köşe oluşturabilirsiniz. Şüphesiz banyolarınızda sedef Altın Renkli Sabun Boyası ile renklendirdiğiniz bir sabun çok şık ve dekoratif duracaktır. Satışlarınızı da etkileyecektir.

Renkler bilinçaltımıza bazı mesajlar verir. Bu mesajlar da markalar ile ilgili algı oluşturmamızı sağlar. Bu algılar marka tercihlerimizi etkiler. İşte bu yüzden sabunlarınızda kullanacağınız renkler de bu algının doğru yönde oluşmasını sağlayacaktır. Markanızı büyütürken renklerin büyüsünü kullanmayı da asla ihmal etmemelisiniz!

Altın Renkli Sabun Boyası kullandığınızda altın renginin de kazanma, başarı, zafer anlamına geldiğini unutmayın! Altın kaynaklarda refah, maddi zenginlik anlamına gelir. Sofistike, zarafet, değer, kalite ve statü ile ilişkilendirilir.

Doğal sabunlarınızda, banyo tuzları ve toplarınızda hiç düşünmeden kullanabileceğiniz Altın Renkli Sabun Boyası ile son trendleri yaptığınız ürünlerde bu renkle takip edebilecek, Altın Renkli Sabun Boyası’nın şıklığını hediyelerinize yansıtabileceksiniz!

altın mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…