(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Bakır

 22,00 65,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-BAK Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – BAKIR

Doğal sabun sedef (mika) boyası. İhtişamın ve Gösterişin Naif Yepyeni Bir Rengi… Bakır Renkli Sabunlar! Geleneksel doğal sabunlar 5000 yıldır kullanılan yöntemler ile, tamamen el emeği göz nuru ile yapılmaya devam ediyor. Kırmızımsı kahverengi bir rengi olan metal olan bakırı andıran bakır rengi tunç devrinden bu yana modern yaşamın simgesi olmaya devam etmektedir. Başlangıçta Anadolu Bölgesi’nde bulunan bakır doğada saf olarak bulunmuş, çekiç ile verilen şekillerle ziynet ve günlük eşyalarda kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde bakır rengini her yerde görebilmekteyiz. Banyo dekorasyonlarında kullanılan altın ve gümüş sabun modasının yanı sıra bakır rengi de kullanılan ve en çok tercih edilen en trend renkler arasına girmiştir. Doğal sabun yapımında bakır rengi kullanmanın bir sezonu yoktur. Çünkü modası geçmeyen bir renktir bakır…

Gümüşü sade, altını çok gösterişli bulanların favori rengidir bakır rengi… Kurtarıcı bir renktir. İnsanların hızlı hareket etmesini, acele bir şeyler satın almasını, tüketmesini çağrıştırır. Bu yüzden fast- food restaurant’larının genelde bu rengi kullanmasının amacı tesadüf değildir. Bakır rengi teklifsiz rahat bir renktir. Karşımızdaki kişinin bize daha rahat açılmasını sağlar.

Sıcak bir renk esintisi olduğu için Bakır Sabun Boyası kullanılarak yapılan doğal sabunlar, banyo tuzları, banyo topları çok rağbet görür. Bakır renkli saçların beyaz tenli kişilere, küçük çilleriyle beraber çok yakıştığını biliriz örneğin… Açık tonlu banyolarda bakır renkle yapılmış bir sabunun da çok şık bir şekilde gözü yormadan dikkat çekeceğine eminiz! Bakır Sabun Boyası’nın son yıllarda banyolara etkili bir vuruş yaptığını, cesur bir şekilde kullanıldığını da son trendleri takip eden sizler için hatırlatmak istedik.

Sabun yapımı kolay görünse de; kaliteli bir doğal sabun meşakkatli bir iştir. Doğal sabunlarınızda küçük dokunuşlar size yetmiyorsa; cesur olmak, satışlarınızdaki temalarınızı değiştirmek, farklı objelerle ön plana çıkmak istiyorsanız sedef Bakır Sabun Boyası ile işe koyulmanın vakti gelmiş demektir.

Büyük değişimler gözünüzü korkutuyorsa eğer, küçük adımlarla sabunlarınızda farklılıklar yaratabilirsiniz. Söz konusu renk, trend, moda ya da stil olduğunda Bakır Sabun Boyası zarafete ve asil duruşa inanan sizlere, sıcacık fısıltısıyla etkisi büyük bir yardımcı olacaktır.

Atölyelerinizin kralı, Bakır Sabun Boyası’nın cesur esintisiyle bambaşka rüyalarda buluşmak üzere…

bakır mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…