(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Beyaz

 22,00 70,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-BEY Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – BEYAZ

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Mükemmeliyetin, Saflık ve Temizliğin En Doğal Hali… Sabun yapmanın çok zor bir iş olmadığını, ancak kaliteli doğal sabun üretmenin yeterli bilgi ve deneyimle olabileceğini şimdiye kadar yapmış olduğumuz ürünlerimizden hepimiz tecrübe etmişizdir. Doğal sabun yapmayı basit bir el becerisi olarak gördüğümüzde bize getirdiklerinin ne kadar az olduğunu da görürüz. Bizlerin bilimin parçası olarak kabul ettiğimiz; sabun yapımında, banyo topları, banyo tuzları ve kozmetik yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli olması bu işi layığıyla yapmak isteyenlerin en önemli kuralı olmalıdır.

Özellikle banyolarımızda en çok kullandığımız sedef Beyaz Sabun Boyası kalitesiyle yaptığınız işlerinizi ön plana çıkaracak, satışlarınızda sadeliği ve gelenekselliğiyle göz dolduracaktır. Mükemmel ve içinize sinen bir ürünün çok satması muhtemeldir. Ancak sabun yapımında kullandığınız kötü bir renk anında tüm işlerinizi mahvedebilir.

Geçmişimizin, yaşadığımız anın, geleceğimizin hiç eskimeyen bir modasıdır Beyaz Sabun Boyası… Karanlığın tam tersi; yaşantımızdaki beyaz bir sayfa, bembeyaz bir masumiyet temsilcisidir. Her yerde temizliği ve saflığı ifade eder. Bunu milyonlarca kez duymuşsunuzdur.

Sabunlarında klasik beyaz rengi tercih edenler genellikle temizliği, düşünmeyi seven, aydınlığa bağlı, soğuk kanlı, uzlaşmacı yaptığı işte en uç nokta mükemmeli seven insanlardır. Detaya verilen önemin, yaptığı her üründe kalitesiyle kendini göstereceğini bilir.

Bazı kültürlerde özellikle doğu kültüründe beyaz renk güvenlik ve maneviyatla ilişkilendirildiği için arınmakla nitelendirilir. Beyaz renk ile negatif duyguların, boşluk hisselerin, erişilmezliklerin giderileceğine inanılır. Örneğin beyaz renkli banyolar ne kadar eşya koyarsanız koyun, küçük göstermez kendini. Çünkü küçük alanlara her istediğiniz aksesuarı koyamazsınız. Beyaz renkli bir banyonun beyaz sabunu minimalistliğin en doğal çizgisidir.

Bizler ne yazık ki kendimizi bildiğimiz günden bu yana renk olayına, renk psikolojisine bilimsel açıdan bakmamışızdır. Renkleri sadece bir obje olarak görürüz. Ancak şu bir gerçektir ki; geçmişimizde kullandığımız Beyaz Sabun Boyası, modası geçmeyen bir iç huzurumuzdur. Renginin nasıl duracağını düşünmeden kullanırız Beyaz Sabun Boyasını…

 

Doğal sabunlarınızda bembeyaz bir sayfa açmak istiyorsanız, adalet ve tarafsızlık rengi sedef Beyaz Sabun Boyası‘nı mutlaka denemenizi öneririz…

Beyaz mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…