(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Gümüş

 22,00 65,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-GUM Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – GÜMÜŞ

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Parlak, Modern, Zarif Bir Işıltının Sabunlarınıza Yansıması… Eski tarihlerden bu yana, renklerin çeşitliliğinin kendimizi ifade etmesiyle beraber, renk paletine yeni eklenen renkler de; kozmetik sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaya başladı. 5 farklı ana renk ile çıkılan bu yola şimdilerde sayısız renk ve farklı tonlarla her alanda kullanılmaya devam ediyor. Mağara tasvirlerinden, Mısır’a, Ortadoğu’dan Avrupa’ya dünyanın her yerinde on binlerce yıldır renkler istenildiği şekilde kullanılıyor.

Eski tarihlerden günümüze kadar, renklerle kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Renkleri kullanmak tamamen saf bir güzellik olsa da; yaptığınız doğal sabunlarınıza, banyo tuzları ve toplarınıza büyük ilgi ve çekicilik katarak yaratıcığınızı göstermenizi sağlıyor.

Gelelim Gümüş Sabun Boyası kullanılarak yapılan parlak, modern, zarif bir ışıltının sabunlarınıza yansımasına… Gümüş rengi ışıltılı grinin en güzel tonu olarak tanımlansa da, “kurşuni” ve “metalik gri” olarak da adlandırılıyor. Gümüş renkli bir kıyafeti çok özel bir günümüzde giydiğimizde ilgiyi nasıl çekiyorsa, Gümüş Sabun Boyası kullanılarak hazırlanmış bir sabun da banyolarda detaylarıyla kendini hemen göstermektedir.

Gümüş rengi için “biraz siyah, beyaz ve biraz lacivertin birleşiminden oluşan bir renktir” diyebiliriz. Tanım olarak kaynaklarda “gümüş parlaklığında, gümüşü andıran renk, gümişi” olarak geçer. Gümüş renginin kadınsı bir renk olduğundan bahsedilir. Bu anlam gümüş renginin duygusal, duyarlı ve gizemli bir renk olduğundan gelir.

Gümüş rengi literatürde parlaklığın, enerjinin, refahlığın, prestij ve zenginliğin sembolü olarak sofistike bir renk olarak görülür. Rahatlatıcı, sakinleştirici ve arındırıcıdır. Renk psikolojisinde gümüş rengi “bir yansıma zamanını, ilerleyiş yolunu ve aydınlanmış yolda bir yön değişikliğini ifade eder. Gümüş rengi çok yönlüdür. Bir yandan parlak, modern ve yüksek teknoloji ürünü, diğer yandan çekici, ışıltılı ve zariftir.”

Banyolarınızın ışıltısını sağlayacak Gümüş Sabun Boyası, ihtişamı ile misafirlerinizi büyüleyecek, yaptığınız doğal sabunlara neşe verecektir. Zarif gümüş renginin ışığı banyolarda bambaşka hayallerde gezintinizi sağlayacaktır.

Rengiyle efsane Gümüş Sabun Boyası sabunlarınıza bambaşka bir güç katacak, sabun boyası trendlerini yakından takip etmenizi sağlayacaktır. Diğer birçok renkle uyumlu, kendisini çevreleyen renklerin enerjisini ışığa çeviren Gümüş Sabun Boyası ile keyifli bir yolculuğa çıkmaya, listelerinize eklemeye hazır mısınız?

gümüş mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…