(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Çikolata

 22,00 65,00

Kahverengi doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-KAHVE Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – ÇİKOLATA

Kahverengi doğal sabun sedef (mika) boyası. Hepimizin Sevdiği Çikolatanın Efsanevi Consept Rengi… “Tanrıların yiyeceği” dediğimiz, kokusunu, şeklini, tadını anlatmakla bitiremediğimiz tüm dünyada sevilerek tüketilen çikolata aşkımız, kahverengi renginin asaletiyle şimdi Çikolata Sabun Boyası’nda! Modern ve klasik bir banyo dekorasyonundan sıkıldıysanız, vintage havası esen bir banyoda Çikolata Sabun Boyası kullanılarak hazırlanmış doğal bir sabun hayal edin… Çikolata renginin asil görüntüsünün doğal sabunlarınızla buluşturduğunuzu şimdi düşünün. Moda artık geriye dönmeye başladıkça banyolarda vintage ürünler ve tasarımların çok dikkat çektiğini de anımsarsak; hiç şüphesiz çikolata renkli bir sabun, banyo tuzu ya da banyo topu istediğiniz geçmiş esintisini, stilini en havalı şekliyle sizlere sunacaktır.

Doğal sabunların vazgeçilmez bir rengidir kahverengi… Çikolatanın en naif rengidir. Sabun renkleri arasında en vazgeçilmezi, en klasiğidir…

Kaynaklara göre kahverenginin anlamı denince toprak rengi aklımıza gelir. Kırmızı ve yeşil, turuncu ve mavi veya sarı ve mor pigmentlerin karıştırılmasıyla elde edilebilen bir renktir. Renkler içinde sahip olduğumuz malların, maddi birikimlerin, yaşamda güven duygusu veren her şeyi anlatır. Aile biriminin korunması ve desteğiyle ilgili yoğun görev ve sorumluluk duygusunu sembolize eder.

Fiziksel rahatlık, kalite ve sadeliğin en güzel rengidir kahverengi. Sağ duyuyu ifade eden, duyarlı bir renktir. Sofistike bir zarafeti vardır. Sakinlik hissi yaratan çekici, hassas, sıcak bir renktir. Renk psikolojisine göre kahverengi içten, samimi ve dürüst bir renktir. Sağlam şekilde ayakların yere basmasını, çalışkanlığı ve güvenilirliği temsil eder. Dostça davranışları, ulaşılabilirliği anlatır.

Yaşadığımız modern hayatın stresiyle baş edebilmemize yardımcı olmak için ihtiyacımız olan duygular da bu anlattıklarımız değil midir? Çikolata Sabun Boyası tam da bu özellikleri ve kahverengi renginin çarpıcılığıyla banyolarınızın geçmişten geleceğe efendisidir. Şık ve tasarım banyolar için yaptığınız sabunların en çekici ve trend rengidir.

Çikolata Sabun Boyası kullanılarak yapılan doğal sabunlar banyo dekorasyonlarında seçici bir alternatif oluşturacak, en güzel hediyelerinizde geçmeyen modasıyla, sizlere geçmişin en güzel hatıralarını hatırlatacaktır!

Kahverengi mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…