(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Mavi

 22,00 65,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-MAVI Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – MAVİ

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Mavi sedef boya. Okyanus Rengi Mavinin Doğal Sabunlarda Hayat Buluşu… En sevdiğimiz, en çok tercih edilen, çok kullanılan sabun boyasıdır Mavi Sabun Boyası… Denizi, suyu, okyanusu hatırlatan en güzel renk tonudur. Doğal sabunların, banyo tuzları, banyo toplarının dinginliğini, ruhunu yansıtır. Yazın en güzel rengidir mavi renk… Sabun boyası trendlerinin, hediyelerin baş tacıdır. Etrafımızdaki dünyaya, soluduğumuz havaya, doğan güneşe baktığımızda bazen çok fazla karmaşıklığın içinde kaybolduğumuzu hissederiz. Bazı günlerde enerjimiz azalır, kendimizi güvende hissetmeyiz. İşte mavi renk her zaman sakinliği ve güvenilirliği temsil eder.

Ev dekorasyonlarımızda diğer yerlerden daha iyi tasarlanması gereken en önemli yer banyolarımızdır. Temiz ve şık bir banyo bize aradığımız huzuru verir. Renklerle yaptığımız ufak gösterişli tasarımlar hiç şüphesiz aile fertlerinin de hoşuna gidecek, banyo da kalma zamanlarını uzatacaktır. Banyolarınızın tarzı nasıl olursa olsun, ister küçücük pencereli küçük bir banyo, ister son trendlerle hazırlanmış büyük bir banyo olsun; mis gibi deniz kokusu eşliğinde sedef Mavi Sabun Boyası ile hazırlanmış bir sabun sizlere keyif verecektir.

Bunların yanı sıra mavinin stresi azalttığını, sakinlik hissi verdiğini, rahatlama ve düzen duygusunu arttırdığını mavi tutkunu olan hepimiz biliriz. Bulutsuz, masmavi bir gökyüzüne de baktığımızda aynı duyguları hissederiz. Mavi renk özgürlüktür… Mavinin her tonu özgür bir ruhtur!

Renklerin yüz binlerce yıldır insanları büyülediği aşikar! Doğanın mucizesi olan renkler 40.000 yıl öncesinden bu yana kullanılıyor. Renklere anlam verdiğimizde özellikle sözlü iletişim ve bire bir iletişimi temsil eder Mavi Sabun Boyası. Mavi renk bir toplulukta konuşan bir konuşmacı, bir sınıfta öğretmendir. Mavi idealistlik sembolüdür. Daha yüksek hırsların, daha yüksek ideallerin ilham kaynağıdır. Mavi rengin bilgeliği vardır. Ruhun, adanmışlığı anlatır. En sevdiklerinize yapacağınız, satışlarınızda sunacağınız Mavi Sabun Boyası ile yapacağınız hediyeleriniz mavi rengin kutsallığıyla yaptığınız işlerinize hayat verecektir.

Nostaljiyi seviyorsanız, bugün ve gelecekte her şeyi geçmişte yaşanan deneyimlere bağlayan Mavi Sabun Boyası’nı kesinlikle listelerinize eklemelisiniz. Atölyelerinizin, yaşam alanlarınızın, sevdiklerinizin, banyolarınızın en güzel ve aranan rengi Mavi Sabun Boyası sizlerin de deneyimine deneyim katacaktır!

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…