(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Pembe

 22,00 65,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-PEM Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – PEMBE

Doğal sabun sedef (mika) boyası. İyimserliğin, Hassasiyetin, Şevkatin Feminen Rengi… Pembe renkli doğal sabunlar deyince aklımıza nostaljik aksesuar ve objelerin yer aldığı, ahşap kullanılan eski görünümlü klasik ama farklı, küçük beyaz renkli duvardan bağımsız şık küvetler ve stil sahibi, trend banyolar geliyor… Hani Amerika, Fransa ve İngiliz banyolarından esinlenen “country tarzı” gibi… Yumuşak formlu, taze pembe doğal sabunlarla süslenmiş, birbirleriyle uyumlu küçük çiçekleriyle şıklaştırılmış aşırıya kaçmayan banyolar…

Banyolarınızda çok aşırıya kaçmadan kullandığınız dekoratif detaylar, hiç şüphesiz romantizm ve estetiği bir araya getiren dokunuşlarınızla istediğiniz o özel havayı yaratacaktır. Pembe Sabun Boyası kullandığınız doğal sabunlarınız ile etkileyici renklerin zarafetle birleştiği tasarımlara sahip olacak, banyolarınızda el emeğinizle daha keyifli zamanlara yolculuk yapabileceksiniz!

Gelelim hepimizin içindeki çocukluğun tatlılığını ve masumiyetini temsil eden pembe renge… Pembeyi okullarımızdaki resim dersinde öğretmenlerimiz bize, kırmızı renge biraz beyaz karıştırarak elde edebileceğimizi öğretmişlerdi. Ancak kaynaklara göre; renk ışığın göz retinasına değişik biçimde ulaşması ile ortaya çıkan bir algı olmasından dolayı, gerçek şuymuş ki; aslında hepimizin sevdiği renklerden pembe rengi aslında yokmuş!

Kim ne derse desin, en sevdiğimiz pembe rengi karmaşık olmayan duygularımızın, deneyimsizliğimizin ve naifliğin rengidir. Hassaslığı anlatan bir renktir pembe… Birbirine yakın olmayı, birbirini umursamayı ifade eder. Pembe Sabun Boyası kullanılarak hazırlanmış bir hediye karşı tarafa rahatlık hissi gönderir. Koşulsuz sevginin, şevkat tadında bir himayenin, gerçek adıdır pembe aslında. Feminen, romantik, samimi ve düşüncelidir pembe sevenler. Pembe renk sezgisellik, empati, anlayış, duyarlılıktır. Renk piskolojisinde “pembe umut belirtisidir, her şeyin yoluna gireceği duygusu uyandıran olumlu bir renktir” şeklinde geçer.

Pembe rengi adını ilk kez 17.yy sonlarında pembe-beyaz bir karanfil çiçeği olan “pink” adından almıştır. Gün ışığı alan bir banyoya, kaliteli Pembe Sabun Boyası kullanarak ferahlık vermek mümkün olabilir. Pembe bir doğal sabun için sofistike ve şık bir ortam için en ideal renk demek doğru olur. Enerjimizi yükseltmesi açısından da çocuklarımızın rahatlıkla kullanabileceği eğlenceli bir renk olacaktır.

Kadınsı bir dokunuşu, çocuksu bir tazeliği, zarafeti banyolarınıza yansıtmak Pembe Sabun Boyası ile mümkün! İyi niyetliliğin en güzel sembolü sedef Pembe Sabun Boyası yaptığınız doğal sabunlarınızın, banyo tuzlarınızın, banyo toplarınızın en narin yardımcısı olacaktır!

pembe mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…