(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Sarı

 22,00 65,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-SARI Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – SARI

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Büyük Yaratıcıların, İdealistlerin, Mutluluk ve Zaferin Eğlenceli Rengi… Doğadaki bütün renk tonlarını elde edebildiğimiz, güneşin zarif bir ana rengidir sarı! İstenilen her renk ile uyum sağlar. Banyolarda sarı renk kullanıldığında göz alıcı, sıra dışı, akıllarda kalıcı esintiler yakalanabilir. Uyumlu kullanıldığında seçilen diğer her renk aksesuarla sarı rengin sadeliği uyum gösterir. Sarı renk gençlik ve manevi mükemmelliği temsil eder.

Sarı Sabun Boyası kullanılarak yapılan doğal sabunlar, banyo tuzları ve banyo topları; sarı rengin psikolojik olarak hayatı temsil eden, bedeni, zihni, duyguları harekete geçiren bir renk olmasından dolayı güneş ışığını anımsatır. Güneş ve ışığının altın vazgeçilmez huzurudur. Varlığı, zekayı, yaşamı, arzuları ve ruhsal gelişimi simgeler… Sarı güneşin rengidir. Kişinin yaşam parlaklığı ile kişinin yaşam parlaklığı arasında güçlü bir bağ kurar. İnsanlara mutluluk veren, yaz sıcağını tatili anlatan dingin bir renktir.

İdealistlerin, bilim adamlarının favori rengidir sarı… Zeka ve aklın rengidir. Kişisel gelişimde yeni fikirleri, kazanılmış ve elde edilmiş düşünceleri ifade eder. Sarı Sabun Boyası kullanılarak hazırlanan doğal bir sabun tasarımlarınızda yeni fikirler yaratmanıza sebep olacak, sarı rengin analitik düşünme ve odaklayıcı faktörleriyle yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacaktır.

Tarih boyunca sarı renk bir çok anlamda ve yerde kullanılmıştır. Örneğin sarı renk; En Çin Ailesi’nin kıyafetlerinin rengiydi ve sadece imparator ve ailesi tarafından giyilebilirdi. Dünyaca ünlü ressam; Vincent van Gogh büyük bir sarı renk hayranıydı ve ticari olarak boyaları kullanan ilk sanatçılardan biriydi. Antik Mısır’da sarı renk altını çağrıştırırdı. Edebiyatta güç ve ihtişam anlamları sarı renk ile bütünleştirilirdi. Tutankhamun mezarında sarı renk kullanılmıştır. Antik Romalıların sarı rengi resimlerinde insan figürlerinin cilt tonu olarak kullandığını da unutmamak gerekir.

Genç ve dinamik bir renk olmasından dolayı eğlence mekanlarının, oyun parklarının, şov mekanlarının en aranan rengidir sarı renk… Özellikle çocuklar için de sarı renk çok sevilen bir renktir. Doğal sabunlar da bu yüzden Sarı Sabun Boyası çok tercih edilir. Çocuklarınızın el ve yüz yıkama alışkanlığını neşeli hale getirmek isterseniz Sarı Sabun Boyası kullanarak yaptığınız bir doğal sabun banyolarınızda göz bebeğiniz olacaktır.

Sabun modasının en dingin renklerinden biri olan Sedef Sarı Sabun Boyası mutlaka listelerinizde yer almalı, güneş ışığının banyolarınızın kalbine girmesi sağlanmalıdır. Bizden söylemesi!

Sarı mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…