(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Zümrüt Yeşili

 22,00 65,00

Zümrüt yeşili rengi doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-YES Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – ZÜMRÜT YEŞİLİ

Zümrüt yeşili rengi doğal sabun sedef (mika) boyası. Dünyanın En Değerli Renginin Doğadan Gelen Asaleti… Yer altının derinliklerinden gelen; doğanın bize sunduğu çok değerli bir hazinedir zümrüt yeşili… Geçmişten geleceğe her kültürün ve uygarlığın ilgisini çeken, mitolojiye, efsanelere, kitaplara, edebiyata, şiirlere, öykülere ve daha nice sayısız esere konu olan egzotik ve büyülü renk zümrüt yeşili; çok eski çağlardan bu yana dünyanın ilgisini çeken en önemli taşlardan birinin rengidir. Yeşil renkli, saydam, değerli bir taşın tabiatın en güzel yeşil tonunu taşıması da Tanrının bizlere sunduğu doğa harikalarından biridir.

Tarihte ilk bilinen zümrüt madenleri Mısır’da keşfedilmiş, “Kleopatra’nın Madenleri” olarak kayda alınmıştır. Kaynaklara göre zümrüt; “Osmanlı İmparatorluğu zamanında pek çok padişah, zümrüdü uğur getirdiğine inandıkları için kılıçlarında ve saray objelerinde kullanmışlardı. Enerji dünyasında zümrüdün aşk enerjisi verdiği söylenir. Ayrıca, Merkür gezegenin kutsal taşıdır.” olarak da geçmektedir.

Zümrüt yeşili rengini keşfetmek için kaynağına inmek gerekir. Kalitesiz bir sedef Zümrüt Yeşili Renkli Sabun Boyası renginden hemen anlaşılır. Zümrüt yeşili tıpkı değerli taşından doğduğu gibi parlak ve göz alıcı olmalıdır. Taşının içindeki varadyum ve kromdan aldığı eşsiz yeşil rengiyle “zümrüt yeşili” denildiğinde hayranlık uyandırmalıdır. Eskiden renginden dolayı zümrüdün yağmur yağdırdığına inanılırmış. Bu yüzden bazı ülkelerde ulusal taş ilan edilmiş. Hassas ve narin yapısıyla dikkat çeken, özgün ürünlerde büyük bir keyifle tasarımların baş tacı olan zümrüt rengi; günümüzde de halen kullanılmaya devam etmektedir.

En çok aranan sabun renklerinden birisidir Zümrüt Yeşili Sabun Boyası…Yeşil rengiyle doğanın ve yaşamın rengidir. Zümrüt taşı ile zarifliğin, asaletin, zenginlik ve özgürlüğün banyolarda buluşmasıdır. Zümrüt Yeşili Sabun Boyası kullanılarak yapılan sabunlar zümrüt yeşilinin huzur ve mutluluk getirdiği inancından dolayı banyoların neşesi olacaktır. Zümrüt sadakat taşı olması, pozitif enerji oluşturmasıyla minnet duyguları güçlenecektir.

Doğanın bizlere sunduğu nimetler arasında olan, tabiatın en güzel rengini yaptığınız doğal sabunlarınızda, banyo tuzları ve toplarına yansımasını istiyorsanız Zümrüt Yeşili Sabun Boyası’nı listelerinize mutlaka eklemelisiniz.

Yaşama sevincini güçlendiren, sevgi duygusu aşılayan Zümrüt Yeşili Sabun Boyası favori renkleriniz arasında şüphesiz en değerlisi olacaktır!

 

yeşil mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…