(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sandalağacı Mum Esansı

 80,00 590,00

Sandalwood candle fragrance. Mum üretimi içindir.

Stok kodu: MUMESANS-SANDAL Kategoriler: , , ,

Açıklama

SANDAL AĞACI MUM ESANSI

(Sandalwood Fragrance) .

Fiziksel ve Ruhsal Arınmanın Sembolü Sandal Ağacı Kokusu Efsanesi…

100 yaşına kadar yaşayabilen bir ağaç düşünün! Kökleri dik iken, gelişigüzel yayılmaya başladığını… İnce, mızrak şeklinde yemyeşil yapraklı… Meyve veren… Hindistan ve Uzak Doğu’nun en sevdiği ağaç bu bahsettiğimiz… Dünyanın en pahalı ikinci ağacı… Çok yavaş büyüyor… Çünkü çok kıymetli! Çok değerli ve ayırt edici bir koku ürettiği için kokusuna paha biçilemiyor! Bu ağaç köklerinden doğuyor! Tıpkı sizler gibi… Her yeni doğuşun bir anlamı var. Kalitesi var. Hissettirdiği koku vazgeçilmez… Tropik bir ağaç türü, yazın esintisini sonbaharın yenilenişini kalbinizde, ta içinizde hissettiren.

Zaten ne zaman iç huzurumuzu aramak istesek, hayatımızın anlamını tekrar bulmak istediğimizde bize huzur veren bir ağacın altında düşünmez miyiz? Ağaçlı bir yolda yürümez miyiz? Evlerimizde, yaşam alanlarımızda, ofislerimizde hepimizin hayalimiz huzuru bulmak değil midir? Yaptığımız meditasyonlarda, gittiğimiz yogalarda hep o dingin sakinliği ararız. İç huzurumuzu dinlemek isteriz.

İşte tam da bu zamanlarda yaktığımız bir mum bize ışık tutar. Yeniden doğmak için Hindistan’a ya da Uzak Doğu’ya gitmemize gerek yok. Evimizdeyiz ya da ofisimizdeyiz. Yapmamız gereken sadece bir mum yakmak. Sandal Ağacı Mum Esansı’nın o narin dinginliğini yaşayabilmek. Ayırt ediciliğini bulmak. İşte bu kadar basit!

Çünkü siz çok değerlisiniz! Günlük modumuza nasıl kendimizi iyi hissettirecek telkinlerle başlıyorsak, kendimizi seviyorsak, başarımızın, mutluluğumuzun en büyük sebebinin yine kendimiz olduğunu biliriz. Biz istersek başkalarına hediye alırız, ama başkaları da bize versin isteriz. Bugün içimizdeki kökleri sandal ağacı’nın büyüsü ile besleyelim. Sevdiklerimizle paylaşalım. Işığımızla onları da sevindirelim.

Dekorasyonlarımızda yağacağımız ufak bir dokunuşla, iç mekanlarınıza Sandal Ağacı Mum Esansı’nın sakinliği gelsin…

Yaratıcılığınızı konuşturmanın vakti geldi!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…