(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kara Sarımsak Ekstraktı – Black Garlic Extract

 160,00 600,00

Siyah Sarımsak Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Allium Sativum Bulb Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: SYHSRM Kategoriler: , , ,

Açıklama

 KARA SARIMSAK EKSTRAKTI

Kara Sarımsak Ekstraktı Nedir? İşte siyah iksir! Beyaz sarımsağa göre iki kat fazla cildi ve saçı besliyor! Bitkisel Ekstraktlar içinde son trend… Bu yüzden cilt serumu yapımı, şampuan yapımı ve krem yapımı aşamasında kullanılıyor. Birçok ünlü modelin gizli güzellik sırrı! Doğal Ekstraktlar mucizesi. Ekstre olarak losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için ideal. Doğanın bizlere sunduğu nimetlerin en iyisi. Spa’larda cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı popüler. Bundan dolayı Siyah Sarımsak Ekstraktı listelerin başı!

Siyah Sarımsak Ekstresi Nedir?

Siyah Sarımsak Ekstresi taze sarımsağın fermente edilmesiyle oluşur. Bu nedenle koyu rengine dönüşür. Üstelik fermente olması cildimiz ve saçlarımız için mucizevi etkiler gösterir. Cilt serumu yapımı için kullanılır. İçindeki antioksidan maddeler fazladır. Hatta normal sarımsağa göre iki kat yoğundur. Bu yüzden cilt maskesi yapımı cildimiz için sihirli iksir olarak nitelendirilir. Serbest radikallerin zararlarını önler. Siyah Sarımsak Ekstraktı hatta bunu ortadan kaldırmasıyla tanılır. Bitkisel Ekstraktlar arasında cildimiz için etkisi büyüktür. Besin değeri yüksek ve vitamin oranı fazladır. Bu yüzden krem yapımı ve şampuan yapımı cildin nem dengesini sağlar. Başka bir deyişle losyon yapımı cilt kuruluğunu önlemiş olur. B ve C vitamini içerir. Doğal Ekstraktlar içinde 17 farklı aminoasit vardır.  Vitamin oranı yüksektir.

Siyah Sarımsak Ekstresi saçlar için faydası nedir?

Özellikle dünyada birçok ünlü model dolgun ve gür saçlar için Siyah Sarımsak Ekstraktı kullanır. Özellikle şampuan yapımı ve krem yapımında çok tercih edilir.  Aynı zamanda saç bakımında ve saç bakım ürünlerinde idealdir. Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu nemi ve vitamini verir. Bu nedenle saç maskesi yapımı saçların ışıldamasını sağlar. Hatta yeniden yapılandırır. Sonuçta saçlara tazelik ve gürlük verir.

Besin içeriği ve kalitesiyle Siyah Sarımsak Ekstraktı tercih edebilirsiniz. Temiz içeriği bulunmaktadır. Bundan dolayı en çok tercih edilen ekstreler arasındadır. Bitkisel Ekstraktlar ve Doğal Ekstraktlar güvenilir olmalıdır. Hatta yaptığınız saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı, saç bakım ürünü yapımı ve losyon yapımı sürecinde kendini göstermelidir. Üstelik krem yapımı, şampuan yapımı ile istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Aynı zamanda cilt serumu yapımı içinde çok tercih edilir. Sonuçta Siyah Sarımsak Ekstresi stoklarınıza eklemek için acele etmelisiniz!

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…