(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Vişne Esansı

 65,00 490,00

Cherry fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-VISNE Kategoriler: ,

Açıklama

VİŞNE ESANSI

Cherry fragrance.

Mis kokulu bir yaz sizleri bekliyor!

Yoğun bir çalışma gününüz mü var? Özellikle mis kokulu banyoya girmek kadar iyi hissettiren başka ne olabilir ki? Bu nedenle Sabun Esansı seçiminizin aynı zamanda Soğuk Üretim Sabun Yapımı ve Evde Doğal Sabun Yapımı konusunda koku seçimlerinize dikkat etmeniz gerekir.

Kokular banyolarımızda bizlere ne sağlar?

-Kokular özel bir ruh hali ve ortam yaratmaya yarar.

-Özellikle banyolarınızda da oldukça fazla etkiye sahiptir.

-Yediğimiz yiyeceklerimizin aromaları iştahımızı etkiler.

-Seçtiğimiz kokularda duygularımızı tetikler.

-Bazı kokular bizlere enerji verirken, bazıları bizleri yatıştırıp uyku verir.

 

Banyolarımızda, cildimizde ve saçlarımızda bizlere enerji verecek bir kokudan bahsedeceğiz sizlere… Vişne Esansı

Vişne Nedir? Sabun Esansı olarak kullanımı nasıldır?

Vişnenin kiraza benzeyen tadı vardır. Kirazdan daha ekşidir. Ama Spa’ların ve aroma tedavilerin en çok kullanılan kokularından biridir. Vişne Esansı banyolarınızda keyfinize keyif katar.   Kokusunun şifasından faydalanabilirsiniz. Yaptığınız doğal el yapımı sabunlarınızda hiç düşünmeden kullanabilirsiniz. Kokuların gücünü, sizlere hatırlattığı anılarınızla birleştirebilirsiniz.

Güzel kokular bizlere ne sağlar?

Duyusal hatıralarımıza hepimiz bağlıyız. Ama Kullandığımız kokular hafızamızda hatıralarımızı, bilinçaltımızı ve deneyimlerimizi çağrıştırır. Çocukken yapılan bir piknikte topladığınız vişnelerin kokusu sizlere çok şey hatırlatır. Seçtiğiniz koku el yapımı şampuanlarda, doğal kremlerde, losyonlarda, maskelerde, kozmetik ürünlerinde, banyo scruplarında, banyo toplarında hayat bulabilir. Hiç beklemediğiniz bir zamanda Sabun Esansı o muhteşem tatlı kokusuyla anılarınıza, en sevdiklerinize, çocukluğunuza götürebilir çünkü Bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir kokuların gücü… Vişne Esansı ile hazırladığınız el yapımı doğal parfümlerinizi, banyo ve ev spreylerinizi sadece teninize değil; odanıza, dolap içlerinize, çamaşır veya uyku kıyafetlerinize de uygulayabilirsiniz.

Neden kaliteli Sabun Esansı kullanmalıyız?

Müzik dinlerken dinlediğimiz müziği elimizle tutamayıp duyularımızla bütünleştiririz. Vişne Esansı da soyut bir kavram olarak bizlerde duygusal bir coşku yaratır. Sabunaria kalitesi ve ile sizlere sunduğumuz Vişne Esansı; temiz içeriği ile ürünlerinizin genel profilini bozmaz. Koku kalıcılığı ile destekler. Algılarımızda soyut bir kavram yaratmak amacımızsa Vişne Esansı aynı disiplin ile atölyelerinizde istediğiniz en güzel yeri alacaktır.

Kısacası verdiğiniz hediyelerinizde en güzel hatıralarınızı kokusuyla yaşatacak ve Sabun Esansı stoklarınızda yerini alacaktır. Soğuk Üretim Sabun Yapımı ve Evde Doğal Sabun Yapımı sırasında kolaylık sağlayacaktır.

Ek bilgi

Kaç ml

20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml

Hoşunuza gidebilir…