(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Witch Hazel Hydroglycolic Ekstraktı (Cadı Fındığı Ekstaktı)

 170,00 600,00

Witch Hazel Hydroglycolic Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.

INCI NAME: HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT 1 – 5%
CAS NO : 84696-19-5

Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

Stok kodu: WHHE Kategoriler: ,

Açıklama

WITCH HAZEL EKSTRAKTI

Witch Hazel Ekstraktı Nedir? Bizler onu Cadı Fındığı olarak da anıyoruz. Aynı zamanda cilt ve saçlar için efsaneler yaratıyor. Hatta antioksidan özellikleriyle tam bir uzman. Bunun yanında hatta cilt tonu eşitlemedeki etkileriyle tanılıyor. Kısacası Witch Hazel Ekstresi saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için bol kullanılıyor. Bundan böyle saç bakım ürünü yapımı ve losyon yapımı için tüketiliyor. Bunun yanında Witch Hazel Ekstresi krem yapımı, şampuan yapımı, cilt serumu yapımı için harikalar yaratıyor. Başka bir deyişle Bitkisel Ekstraktlar listelerinde. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar olarak ürünlerinize uygun yapıda. Üstelik işte Witch Hazel Ekstraktı ile ilgili her şey…

Witch Hazel Ekstresi Nedir? Cilt ve saçlara faydaları nedir?

Özellikle Cadı Fındığı farklı faydalarıyla asırlardır kullanılmıştır. Aynı zamanda Witch Hazel Ekstresi ciltte olumlu etkileri vardır. Bu yüzden kozmetik sektöründe çokça kullanılmaktadır. Bunun yanında cilt için nemlendirici etkiye sahiptir. Cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için uygundur. Başka bir deyişle antioksidan özellikleri çok fazladır. Aynı zamanda Witch Hazel Ekstresi cilt için sebum dengeleyici özelliği bulunur. Krem yapımı, losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için kullanılır. Hatta akne ve sivilcelere karşı etkilidir. Üstelik cildi temizler. Bu yüzden açık gözeneklere iyi gelir. Lakin cilt tonunun eşitlenmesinde faydaları vardır. Son olarak temiz içeriklidir. Sonuçta Witch Hazel Ekstresi Doğal Ekstraktlar olarak kullanılır.

Bu yüzden Witch Hazel Ekstresi Saçlar üzerinde faydası büyüktür. Bununla birlikte cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için idealdir. Başka bir deyişle saçların ışıldamasını sağlar. Çünkü Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Özellikle saç diplerini besler. Üstelik Witch Hazel Ekstresi Saçları büyümeye teşvik eder. Son olarak kuvvetli uzamasını sağlar.

Sabunaria kalitesiyle Witch Hazel Ekstraktı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda temiz içeriğiyle istediğiniz faydayı sağlar. Bunun yanında saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımında mucizeler yaratır.Bununla birlikte  Witch Hazel Ekstresi saç bakım ürünü yapımı için kullanılır. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Özellikle losyon yapımı, krem yapımı, şampuan yapımı için tüketilebilir. Bitkisel Ekstraktlar statüsündedir. Hatta cilt serumu yapımı için uygun içeriklidir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

250 gr, 500 gr, 1 kg

Hoşunuza gidebilir…