(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Yeşil

 22,00 70,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-YESIL Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – YEŞİL

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Tabiatın Bizlere Sunduğu Güzellikler… Evlerimizdeki yaşam alanlarımızın yanı sıra banyolarımız aslında zamanımız olduğunda bizi en çok dinlendiren yerlerdir. Fakat biliyoruz ki çoğu banyolar birbirine benzer. Hep aynı çizgide olur. Doğayı seven bizler doğanın rengiyle banyolarımızı renklendirme cesaretine tabi ki sahibiz. Yeşil Sabun Boyası kullanarak yaptığımız bir sabunu, beyaz renkli bir aksesuar ya da dekorasyon unsuru ile tamamladığımızda oldukça çarpıcı bir etki oluşturabileceğimizi biliriz.

Huzurun ve doğanın rengi Yeşil Sabun Boyası aynı zamanda güven duygularını da tetikler. Yeşil doğadan esinlenen büyümenin, uyumun, dengenin rengidir. Yeşil Sabun Boyası ile yapılan ürünler yeniden doğuşu ve dirilişi hatırlatır bizlere… Bitkilerin azimle büyüyüşünü, yeşilin güzelliğini, hayatı anımsatır. İçimize yüklediğimiz enerjiden arınmamızı, ruhsal açıdan sakinleşmemize yol gösterir. Bize istemediğimiz kadar rahatlık verir, stresimizi alır. Spa’ların vazgeçilmez rengi yeşil değil midir?

Yeşil Sabun Boyası; gözlem yapmayı sevenlerin, doğayla bütünleşenlerin, aileyi, arkadaşı, tabiatı sevenlerin istikrarlı ve dayanıklı olanların rengidir. Güvenin ta kendisidir sedef Yeşil Sabun Boyası… Çoğu ticaret ile uğraşan firmaların güven duygusunu yansıtması adına kullandığı renktir. Sabun boyası trendlerinde en çok aranan ürünlerden birisidir.

Büyük şehirlerde telaş işinde yaşayan bizlerin özlemidir Yeşil Sabun Boyası. İş merkezleri, AVM’ler, hiç bitmeyen trafikten, stresten sıkılanların… Hal böyle olunca evlerimizdeki banyolarda gürül gürül akmasını istediğimiz su sesinde ararız doğayı… Yeşil Sabun Boyası kullanılarak yapılmış doğal bir sabun, bir banyo topu ya da banyo tuzu bizi özlem duyduğumuz tabiatın tam içine götürür.

Renkler ile ilgili dengelerin beynimizde yarattığı hislere kulak verelim. Kalbimizin, duyularımızın uyumunu önemseyelim!

Şunu biliyoruz ki; siz de bizim gibi doğa tutkunuysanız duygusal ve pozitif bir renk olan Yeşil Sabun Boyası kullanmak sizlere iyi gelecektir.

Yeşil mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…