(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sevdiklerinize hediye olarak hiç doğal sabun verdiniz mi?

Bizim güzel ülkemizde bugünlerde çokça moda olmasa da dünyanın bir çok ülkesinde şimdilerde doğal sabun hediye etmek moda. Özellikle batılı ülkelerde, ev ziyaretlerinde hediye olarak doğal sabun vermek artık çokça yaygın.

Bizim taraflara geldiğimiz vakit, ülkemizde sabun daha çok düğün ve kına gecelerinde hediye olarak misafirlere veriliyor. Ancak genelde doğal sabundan ziyade renkli kokulu sabunlar daha revaçta. Ne var ki doğal ürünlerin önemi git gide arttıkça kimyasal ve yapay hediyelerin yerini doğal sabunlar almaya başladı.

Özellikle son zamanlarda hediyelik olarak kullanılmak üzere doğal sabun taleplerinde bir artış olduğunu görmekteyiz. Hediye olarak dağıtanların geri dönüşleri de güzel olunca fısıltı gazetesi gibi kulaktan kulağa giden bu değerli ve anlamlı hediyeye taleplerde artmaya başladı. Kaliteli ve iyi görünümlü doğal sabun iyi bir şekilde süslendiği vakit verilebilecek en güzel hediyeye dönüşüveriyor bir anda. Bu anlamlı hediye uzun süre saklanabildiği gibi kullanılmaya başlandığında kişide bıraktığı etki asla ve asla akıllardan çıkmıyor. Öyle ki sizin düğün ya da kına geceniz veyahut anlamlı ve özel gününüz sürekli hatırlanıyor.

hediyelik doğal sabun

Doğum sonrası hediyelik, doğum günü hediyesi, baby shower olarakta doğal sabun sıkça tercih edilmeye başladı.

hediyelik sabun toptan

El yapımı bitkisel sabunun içeriğinde ki bitkisel yağlar ve bu yağları formulüze eden ellerle yapılan doğal sabun aslında bir sabundan çok daha fazlasını ifade etmektedir. Makine üretiminden çok el emeği içeren bitkisel sabunlarımız hem maddi hem de manevi olarak değerli ürünlerdir. Sabunlarımızın doğallığı, uzaklaşmış olduğumuz doğal hayata az da olsa tutunmamızı sağlayan bir köprüdür aslında, günlük hayatta belki yiyecekten çok suya sabunu dokunduğumuzu düşünürsek. Ve sevdiklerinizin sabuna her dokunuşunda, her memnuniyetlerini dile getirişinde sizleri de hatırlaması sizin için anlamlı olmaz mıydı?

Belki doğal sabunun bir altın yada elmas kadar maddi bir değeri yok, ama üretimin her aşamasında el emeği, bilgi, tecrübe daha da önemlisi doğal içeriği ve bitkisel bir yanı var. Doğal sabunu bu açıdan düşündüğünüz zaman sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacağı şüphesizdir.

Comments are closed.