(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kahve Mum Esansı

 80,00 590,00

Coffee candle fragrance. Mum üretimi içindir.

Stok kodu: MUMESANS-KAHVE Kategoriler: , , ,

Açıklama

KAHVE MUM ESANSI – Coffee candle fragrance.

Sabahları eşsiz bir kahve kokusuyla uyanmak isteyenlere özel…Taze demlenmiş filtre kahvenizin sizi baştan çıkaran kokusu… Kahve kavanozunuzu burnunuza yaklaştırdığınızda gelen o baş döndürücü dansı… Tadından çok daha fazla haz veren kokusuyla bizi bizden alan kahvenin enfes kokusunu Kahve Mum Esansı ile yaşam alanlarında hissetmek isteyenler için…

Kahve içmeyi seviyorsanız, şimdi kokusuna odaklanın… Birlikteliğin, sevginin, dostluğun, kucaklaşmanın sesini dinleyin! Sessiz bir senfoni eşliğinde kahve kokulu bir mum eşliğinde kahvenizi içtiğinizi düşünün… En yoğun duygularınızı ortaya çıkarın… Ortamınızın atmosferinin nasıl da olumlu bir hale geldiğini görünce şaşıracaksınız! Birçok insan için kahvenin kokusu tadından daha çok ön plandadır. Doğrudan beyni uyararak mutluluk duygusu veren kahve kokusu dikkatinizi toplamanıza yardımcı olup sizi uyaracaktır.

Mum yapımında kullanılan koku esansları arasında kahve kokusu güçlü bir farkla öne çıkmaktadır. Kahve Mum Esansı’nın özel kokusu mutluluğun yanında, kendinizi iyi hissedeceğiniz pek çok duyguyu beraberinde getirecektir.

Kahvenin kavrulması esnasında ortaya çıkan 800 çeşit moleküler vardır. Bu molekülerler form oluşturarak kahveye o zengin ve kompleks kokusunu veren organik yapılardır. Ancak bu bileşenler havaya maruz kaldıklarında o özel moleküler yapılarını kaybetmeye başlar. İlk kahve paketini açıp demlediğimizdeki kokuyu daha sonraki kahvelerde hissedemememizin asıl sebebi burada yatar. İşte biz o kaybettiğiniz ve aradığınız kahve kokusunu daha çok hissetmeniz için Kahve Mum Esansı’nı öneriyoruz. Bu sayede umuyoruz ki, hissetmek ve duymak istediğiniz o özel anlar yaktığınız bir mum eşliğinde size geri dönecekler.

Kahvesever arkadaşlarınıza yapacağınız küçücük bir sürpriz, iş toplantınızda kahve kokulu bir mumun verdiği ışıktan süzülen koku, balkonunuzda kahve içerken esen rüzgarla hissettiğiniz o karşı konulmaz doğal uyarıcı… Bazen kırk yıllık hatırın küçücük bir mum ışından gelen kokuyla hatırlanışı… Evet böyle bir gerçek var! Ne zaman kendimize bir kahve yapıp o ilk yudumu alırız, işte o anda o istediğimiz kokuyu ararız… İşte bu anlara özel yakılan mumdan gelen özenle hazırlanan bir kahve kokusunun hayalidir aradığımız…

Kahve Mum Esansı’nın ortamlarınıza verdiği o inanılmaz uyanışa siz de katılabilir, hoş sohbetleriniz mutlu muhabbetlerinizde büyülü bir kahve kokusuyla anın tazeliğini yaşayabilirsiniz.

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…