(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Şeftali-Yoğurt Esansı

 65,00 490,00

Peach-Yoghurt fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-SEFYOG Kategoriler: ,

Açıklama

ŞEFTALİ – YOĞURT ESANSI

Peach-Yoghurt fragrance.

Heyecanlı, enerjik, tatlı bir koku arayanlara özel…

Dünyanın hemen hemen tüm parfüm üreticileri, şeftalinin emsalsiz kokusunu iddialı birçok karışımda kullanır. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjinizi yansıtacak esanslara karar vermeniz konusunda size ilk tavsiyemiz esans seçimlerinizde zevkinize hitap eden seçimi kaliteli ürünlerden yapmanız konusu olacaktır. Kaliteli bir esans yaptığınız ürünlerde kendini gösterecek, koku bütünlüğü ve tazeliği size doğru bir esans seçimi yaptığınızı kanıtlayacaktır. Hediyeleriniz üzerinde derin bir iz bırakacaktır.

Şeftali kokusunun o eşsiz büyüsü yoğurtun kendine has özgün tazeliğiyle buluştuğunda emin olun yaptığınız ürünlerin havası bambaşka olacaktır. Özellikle sabun yapımında çok fazla tercih edilen Şeftali – Yoğurt Esansı doğal sabunlarınıza muhteşem bir koku katacak, verdiğiniz hediyeyi adeta canlandıracaktır. Saçlarınızda Şeftali – Yoğurt Esansı ile mis gibi kokacak, gün boyu istediğiniz o canlılık sizinle beraber olacaktır.

 

Şeftalinin kokusu, geçmişi ile ilgili söyleyecek o kadar çok şey var ki; “Şeftali Çiçeği” bir genç kızın güzel renklerinden söz edilirken söylenir, “Yeşil Şeftali Çiçeği” aşıkların gizli yerleri anlamında kullanılan mecazdır. “Şeftali Çiçeği Kadar Deli Olmak” ergenlik çağındaki problemlerdir örneğin. “Şeftali Bahçesi” kitabı kardeşlik yeminin edildiği çok ünlü bir romandır. Ayları simgeleyen bitkiler arasında şeftali Üç Çin ayını temsil eder.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…