(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Akgünlük Ekstraktı – Boswellia Extract

 150,00 575,00

Akgünlük Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Boswellia Serrata Gum Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: AKGNEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

AKGÜNLÜK EKSTRAKTI

Akgünlük Ekstraktı Nedir? Onu “Sığla Ekstresi” olarak da anıyoruz. Özellikle cilt ve saçlar için inanılmaz faydalı! Hatta şampuan yapımı, krem yapımı, cilt maskesi yapımı sürecinin göz bebeği! Aynı zamanda ciltte bulunan koyu lekeleri açmasıyla tanılıyor! Bundan dolayı Bitkisel Ekstraktlar arasında çokça tercih ediliyor. Kısacası losyon yapımı ve cilt serumu yapımı için liste başı. Akgünlük Ekstresi Doğal Ekstraktlar içinde tercih ediliyor!

Akgünlük Ekstresi cilde faydaları nedir?

-İlk olarak cildi yumuşatır hatta elastikiyetini artırır. Cilt serumu olarak kullanıldığında etkisi büyüktür.

-Krem yapımı yapımı cildinizin ölü hücreden arındırır. Akgünlük Ekstraktı daha canlı bir görünüme kavuşur. Cilt yaşlılığını yıllarca erteleyebilmesi ile tercih edilmektedir.

-Ciltteki koyu lekelerin tonunu açmasıyla ünlüdür. Bu yüzden Bitkisel Ekstraktlar arasında çok tercih edilir.

-Cilde faydaları ile bilinmektedir. Çeşitli cilt tipleri için kullanılabilir. Aynı zamanda cilt maskesi yapımı ciltte bulunan istenmeyen kızarıklıkları hafifletir.

-Antioksidan, antienflamatuar önleyici özellikleri vardır.

-Hatta cilt bakımında bolca kullanılmaktadır. Losyon yapımı için de tercih edilir. Ayrıca cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Bu yüzden Akgünlük Ekstresi faydaları ve besleyici içeriği cilt üzerinde olumlu sonuçlar yaratır.

Saçlarınızı ve cildinizi Akgünlük Ekstresi ile nasıl canlandırırsınız?

Akgünlük Ekstresi saç köklerinizi besler. Bu nedenle saç tellerinizi canlandırır. Özellikle saça faydaları sayesinde dökülmeleri azaltır. Bu bakımdan kepek probleminin minimuma inmesine yardımcı olur. Aynı zamanda saç maskesi ve şampuan yapımı için çok tercih edilmektedir. Saç bakım ürünü yapımı konusunda temiz içeriklidir. Doğal Ekstraktlar olarak kullanılmaktadır. Akgünlük Ekstresi ile hazırlanan cilt serumu ve losyon yapımı dileyen herkes kullanabilir. Özellikle cildinize sürdüğünüz krem yapımı tüm bölgelere uygulayabilirsiniz. Bu yüzden kremi sürmeden önce makyajınız varsa silmenizi öneriyoruz.

 

Akgünlük Ekstresi cildinizde oluşan lekelere faydası bulunur. Bundan böyle güvenle kullanabilirsiniz. Hatta verdiği dengeleyici nem verecektir.  Doğal Ekstraktlar ödem atma özelliği vardır. Özellikle cilt serumu yapımı, şampuan yapımı ve krem yapımı için güvenerek kullanabilirsiniz. Sabunaria kalitesi ile losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı cilt maskesi yapımı süreçlerinde keyif alırsınız. Bundan dolayı Bitkisel Ekstraktlar içinde Akgünlük Ekstraktı ya da Sığla Ekstresi saç maskesi yapımı da büyüleyici olacaktır.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…