(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Armany Esansı

 80,00 590,00

Armany Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-ARMY Kategoriler: ,

Açıklama

ARMANY ESANSI

Doğal Sabun yapım aşamalarınızı kaliteli ve dost ürünler ile buluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Üstelik doğal özlerin kalite ve temiz içeriklerle buluşma noktası Sabunaria çok çeşitli ürün sıkalasıyla sizleri en iyiyle tanıştırmaya devam ediyor! Artık Evde Doğal Sabun Yapımı ve Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı tercihlerinizde artık uğraşmayacaksınız! Aynı zamanda Armany Esansı doğal özleriyle satışlarınıza verim kazandıracak! Sonuçta en sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediyeler vermek istiyorsanız Armany kokusunun verdiği huzura doyamayacaksınız…

Koku bir enerji midir?

-Öncelikle koku maddeyi tanımlayan ayırt edici bir özelliktir

-Lakin kokuların oluşmasına partiküller sebep olur

-Bununla birlikte parkiküller kokuyu alan kişinin vereceği tepkilere göre enerjiye dönüşür

-Bundan dolayı koku madde veya enerji değildir

Peki koku nedir?

-Kısacası koku alma duyusuyla hissedilen, genelde çok küçük konsantrasyonlarda havada çözülmüş olarak bulunan kimyasal maddelerdir.

-Ancak Fragrance ve aroma terimleri genelde kozmetik ve gıda endüstrisi tarafından hoş kokuları anlatmak için kullanılır. Hatta fragrant ingilizcede güzel kokulu, rayihalı, mis kokulu anlamına gelir.

-Bundan dolayı kokuların algılamaya göre ayrıştırılma özelliği vardır. O halde biz Armany kokusunu fragrant olarak nitelendirebiliriz. Çünkü Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı olarak mis kokusuyla yaptığınız ürünler üzerinde etkisi çoktur.

Esans ile parfüm arasında fark var mı?

-İlk olarak esanslar daha yoğun bir konsantrasyona sahiptirler.

-Kalıcılıkları daha yüksektir. Ancak genellikle spray parfümlere göre daha az uygulanır.

-Bunun yanında püskürtmeli parfümler daha ince bir konsantrasyona sahiptirler.

-Aynı zamanda kokuları esansa göre daha hafiftir. Laboratuvar ortamında yaratılır. Doğal ham maddenin benzeri olan kokudur.  Yapaydır.

Sonuçta esans, doğada var olan kokunun özüdür, birebir aynısıdır.

Armany Esansı Sabunaria kalitesiyle sizlere sunduğumuz bir kokudur. Temiz içeriklidir. Doğal özlerden elde edilmiştir. Kalitelidir. Özellikle kalıcı bir kokusu vardır. Evde Doğal Sabun Yapımı ve Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı tercihlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda Doğal Sabun yapım aşamalarınızda ürünlerinize kalite verir. Özellikle bin bir emekle yaptığınız el yapımı doğal sabun, şampuan, krem, banyo malzemeleri, kozmetik ürünlerinizde Armany kokusunu keyfinizce kullanabilir, stoklarınıza ekleyebilirsiniz!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…