(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Çöl Esintisi Esansı

 80,00 590,00

Çöl Esintisi Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-CLES Kategoriler: ,

Açıklama

ÇÖL ESİNTİSİ ESANSI

Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı ve Doğal Sabun Yapımı sürecinde zorlanmayın! Parfüm Esansı seçiminizde Çöl Esintisi Esansı ile büyüleneceksiniz…

Öncelikle güzel kokmak, yaşadığımız alanların, banyolarımızın güzel kokmasını sağlamak çok eskiden bu yana var olan bir tutkumuzdur. Bu nedenle oda kokuları, kokulu mumlar, parfümler, losyonlar, doğal sabunlar, krem ve şampuanlar vazgeçilmez ürünlerimiz arasındadırlar. Bunun yanında kullandığımız esanslar tarzımızın önemli parçalarından biri niteliğindedirler. Sonuçta etkileyici ve kalıcı esansları doğal el yapımı ürünlerinizde kullanmak; hem sizi hem de çevrenizi iyi hissettirir. Aynı zamanda satışlarınızı da etkili bir şekilde arttırır. Yalnız kaliteli, temiz içerikli, doğal bir esans ürünlerinizde mutlaka kendini gösterecektir. Bununla birlikte çöl esintisi kokusu büyüleyici etkisiyle sizlere akılda kalan özel bir deneyim sunar. Son olarak çöl esintisi kokusundan bahsetmişken, çölün mavi insanlarından da bahsetmeden geçmek istemedik!

Kimdir bu çölün mavi insanları?

Parfüm Esansı seçimlerinizin nasıl olması gerektiğini düşünürken; Sizleri uçsuz bucaksız bir çölde olduğunuzu hayal etmenizi istiyoruz. İnsanların deve sırtında yaşamayı tercih ettikleri, ıssız bucaksız bir kum denizinde… Öncelikle Cezayir, Libya, Mali ve Nijer arasındaki Sahra Çölü’ndesiniz. Lakin çevrenizde erkeklerin hepsi mavi renkte örtülere sarınmışlar! Aynı zamanda hepsinin sadece gözleri ve burunları açıkta! Bununla birlikte hepsi 25 yaşına geldiklerinde aynı esansları kullanıyor, aynı kıyafetleri giyiyor… Üstelik ölene dek ne kafalarına taktıkları örtülerden vazgeçiyorlar ne de kullandıkları esanslardan… Kısacası bahsettiğimiz kabile Tuaregler! Hala yaşıyorlar! Atalarının izlerinden yürüyorlar. Tüm dünya onlara “çölün mavi insanları” diyor.  Bununla birlikte göçebe yaşamı sürüyor, hala kervan ticaretiyle uğraşıyorlar. Kısacası toplumlarında kadınlarına ve çocuklarına çok önem veriyorlar. Geleneklerinden hiç vazgeçmemişler.

Başka bir deyişle geleneklerimiz aslında bizi var eden yaşam stilimizdir. Bazen kullandığımız bir sabun kokusu bile bizi anılarımızın kokusuna götürür. Bundan dolayı Doğal Sabun Yapımı sürecinde kullandığımız esansları bazı zamanlar geleneksel olarak seçeriz. Aynı zamanda çocukluğumuzla özdeşsin, çocuklarımıza bizi kokusuyla anlatsın isteriz.

İşte Çöl Esintisi Esansı böyle bir kokudur. Üstelik Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı sürecinin efsanevi kokusudur. Bundan böyle taze bir esinti eşliğinde ferahlık kokusu isteyen banyolarımızın baş tacıdır. Bunun yanında yaptığımız doğal sabun, şampuan, krem, losyon, kozmetik ürünleri ve pek çok ürünün en çok satan kokusudur. Ancak popülitesi gelenekselliğinden gelir. Çünkü kalıcı doğal özleriyle, temiz içeriği ürünlerinizin yapısını bozmaz. Özellikle yaşam alanlarınızda, atölyelerinizde kalitesi ve güvenilirliği ile rahatlıkla kullanılabilir. Son olarak Doğal Sabun Yapımı sürecinde esansımızı stoklarınıza hemen ekleyebilirsiniz. Unutmayın; Parfüm Esansı arayışınızda seçim yaptığınız kokunuz kalitesi ile sizin esintiniz olacaktır!

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…