(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Dovy Esansı

 65,00 490,00

Dovy Fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-DOVY Kategoriler: ,

Açıklama

DOVY ESANSI

Dovy Fragrance

Masumiyet ve Saflığın Mükemmellikle Uyumu…

Her bir kokunun özel bir kod ile beynimize arşivlendiğini düşünelim. Bazı saf ve doğal kokular vardır. Temizdir, sabun kokularının en özel masumiyet temsilcisidir. Tanıdık bir histir bu. Bedenimizin en sevdiği kokudur. Beynimiz kokladığı anda hemen algılar bu kokuyu. Sevdiğimiz tüm çiçek aromalarının birleşimi, doğanın tüm kokularının karışımı içinden tek çıkagelmiştir yaşantımıza… Sadeliğiyle gurur kaynağıdır. O her yerde aradığımız beyaz sabunun süt ile yumuşatılmış mis kokusu gibi… Kalitenin doğal sabunla yaptığı dansının büyüsüdür bu.

Nefes almaktan nasıl vazgeçemiyorsak, koklamaktan kokuları hissetmekten, kokularla mutlu olmaktan da vazgeçemeyiz. Beynimizin en ilkel noktasına nüfuz ederek, bilinçaltımızdaki anılarımızı gün yüzüne çıkaran, söylediğimiz, konuştuğumuz anlattıklarımız harici zihnimizde en fazla kalıcılık sağlayandır koku duygularımız…

Mükemmeli arayanlarının, mükemmel olmak için çaba harcayanların, özel trendleri gün ve gün takip edenlerin kokusudur Dovy Esansı. Banyoların her köşesinin mis gibi koktuğu saf güzelliği yaşatan bir efsanedir. Sabun kokularının kraliçesidir. Her türlü bin bir emekle yapılan şık ve asalet içeren sabunların kokusudur.

Yapılan araştırmalara göre özel kokuların geçmişte dinsel törenlerde kullanıldığı tahmin ediliyor. İlerleyen süreçlerde de özellikle güzel kokular günlük hayatımızda çok kullanılmaya başlandı. Tabi ki bu aşamada bir koku aynı zamanda insanların kültürel yaşam tarzını ve kimliğini yansıtıyor. Dünyada tarihi bilinen ilk kokuyu Macar Kraliçesi Elizabeth kullansa da, yaşam tarzınızın saflığını en iyi yansıtacak kokulardan biridir Dovy Esansı…

Masumiyeti en iyi temsil eden Dovy Esansı’nı listelerinize eklemekte acele etmelisiniz. Dovy Esansı kullanarak yapacağınız ürünler, size sabunun en doğal özlerinden gelen kokusunu anımsatacaktır. Dovy Esans’lı hediyeleriniz sizi temsil eden temizliğin de adı olmaya hazırdır!

Atölyelerinizin, iş yerlerinizin, banyolarınızın, yaşam alanlarınızın mis kokusu Dovy Esansı ile satışlarınızda kaliteyi arttırmaya hazır mısınız?

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…