(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Bal-Süt Esansı

 55,00 390,00

Honey & Milk fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-BAL Kategoriler: ,

Açıklama

BAL – SÜT ESANSI

Honey & Milk fragrance

Soft, Taze ve Saf Bir Kokunun Mucizevi Kokusu…

Kokuların hayatımızdaki yeri ve önemini hepimiz biliyoruz. Toplumun farklı alanları kendilerine özgü kokular seçerek insanları etkilemeye çalışır. Alışveriş merkezleri, giyim mağazaları, kozmetik dükkanları gibi birçok alan daha çok satış yapabilmek için farklı kokular kullanır. Evlerimizde, atölyelerimizde, yaşam alanlarımız da özel bir kokuya sahip olmak bize ayrıcalık katar. Bizi bulunduğumuz ortamda öne çıkarır. Tam da bu aşamada Bal – Süt Esansı’nın o yumuşak ve soft kokusu farklı etkisiyle aradığımız o huzuru bize verir.

Bal – Süt Esansı’nın yumuşak yapısı ve temiz kokusu doğal sabunlarda özellikle çok fazla tercih edilmektedir. Çocuklarımıza el ve yüz yıkama alışkanlığını çok net bir şekilde vermemiz gereken dönemde Bal – Süt Esansı ile yıkadıkları ellerinin ve yüzünün kokusu şüphesiz onların banyoda kalma sürelerini uzatacaktır. Bal Süt Esansı ile yıkanan saçlar mis gibi bir huzur verecek, ışıl ışıl temiz ve saf kokusuyla çevrenizdekileri büyüleyecektir.

Sofralarımızın vazgeçilmezi, en kadim lezzetlerinden biri olan bal ve süt karışımı ile elde edilen; Bal – Süt Esansı’nın hafif, soft bir kokusu vardır. Doğanın en mucizevi besinlerinden olarak bilinen balı keserken, saklama kabını açıp kapatırken algıladığımız o çok özel koku sütün doğal saflığı ve yumuşaklığıyla birleştiğinde ortaya çıkan kokudur bu…

Sıklıkla kullandığımız banyolarımız ailemizin ortak olanıdır. Sık sık temizlenme ihtiyacının yanı sıra güzel kokusuyla da aile fertleriniz ve gelen misafirlerimizi etkilemesi gerekmektedir. Özellikle elimizi sabunladığımız lavabolarımızdaki kötü kokular hiç hoş karşılanmaz. Bunun için Bal Süt Esansı’nın hoş ve cazip kokusunu sabunlarınızda kullanabilirsiniz. Banyonuza dolan doğal sabun esansı aradığınız o temizlik kokusunu sizlere yaşatacaktır.

Esans seçimleriniz ne olursa olsun yaptığınız ürünlerinizde önemli olan kaliteli olan malzemeler ile kaliteli bir kokuyu buluşturmaktır. Hiç şüphesiz kaliteli ürünler uzun ömürlüdür. Çok emek verdiğiniz, zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız ürünlerinizde kaliteli malzeme hemen kendini gösterecektir.

Günümüzün trendleri ile hazırlanan, bol çeşit seçenekleriyle web sitemizden esans seçimlerinizi yapabilir, en hoş kokularla hazırladığınız ürünlerinizi büyük bir gönül rahatlığıyla satışlarınıza sunabilirsiniz.

Bal – Süt Esansı kokuyu seven sizlerin en iyi tercihi olacaktır!

Ek bilgi

AğırlıkYok
Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…