(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ekvator Esansı

 65,00 490,00

Equator Fragrance.Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-EKV Kategoriler: ,

Açıklama

EKVATOR ESANSI

Equator Fragrance

Banyoların Neşesi! Tropikal Meyve Özleriyle Gelen Güzellik…

İşte en sevdiğimiz esanslardan birisi daha! Ekvator Esansı… Tropikal meyve özlerinden yapılmış yaz kokan bir efsane! Bizlerde ekvatora taşınma isteği uyandıran bir şaheser!

Çilek, ananas, kivi… Evet bu meyvelerin kokusunu biliyoruz tabi! Peki ya sizlere şimdi; “rambutan”, “mangosteen”, “durian”, “dragon fruit”, “star fruit”, “passion fruit”, “water apple”, “longan”, “ıychee, pomelo”, “kumquat”, “guava”… desek? Belki birkaçını isimlerinden biliyoruzdur. Bazılarını görmüşüzdür. Bazılarını da belki tatmışızdır. Ama ya kokuları? İşte bahsettiğimiz Ekvator Esansı tropikal meyvelerin birbirleriyle olan dansıyla harmanlandı. Bu eşsiz tropikal koku ekvator meyvelerinin o sıcak tadını Ekvator Esansı’nda topladı!

Elma ile armudu karıştırsanız ortaya “guava”nın çıktığını düşünün. Portakal ve limon tadının zeytin büyüklüğündeki şekline “kumquat” olduğunu söyleyelim. Kremamsı, tatlı, aromalı bir hazineye de “mangosteen” diyelim. Şimdi aklınızda bu kokuları hissetmenizi istiyoruz. Tabi çilek, ananas ve kiviyi de unutmadan! Bu koku bütünü sizleri şüphesiz yazın enfes tadına götürecek, güneşi, denizi, plajı mutluluğu, aşkı hatırlatacaktır.

Gece gündüz süreleri her gün eşit olan Ekvator’da; Ekvator Çizgisi üzerinde yürüyen bir kişinin 11 ülkeden geçiş yaptığını anımsarsak, Ekvatoral İklim’de kış ve yaz aylarının yaşanmadığını, havanın yıl boyunca sıcak ve yağışlı olduğunu düşünürsek tabi ki de bir esansın içinde bu kadar tropikal meyve özünün buluşması da hiç şaşırtıcı değildir. Şaşırtıcı olan tropikal meyvelerin birbiriyle buluştuğundaki o harika dansıdır. Çileğin, ananasın ve kivinin unutulmaz kokusudur.

Şimdi banyolarınızda yazın geldiğinin habercisi olarak sabunlarınızda egzotik Ekvator Esansı’nı kullanma vakti geldi! Ekvator Esansı ile yapacağınız sabunlarınız saçlarınızda muhteşem kokacak, hediyelerinizde yaz esintilerini yaşatacak, keyfinize keyif katacak, çilek, ananas ve kivi kokusunun neşesiyle sizi mutlu edecektir…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…