(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Hamam Esansı

 55,00 390,00

Turkish Bath fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-HAMAM Kategoriler: ,

Açıklama

HAMAM ESANSI

Turkish Bath fragrance.

Hiç Bitmeyecek Bir Gelenek! Türk Hamamı’nın Eşsiz Sabun Kokusu…

Şimdi sizleri günümüz banyo yapma alışkanlıklarımızı bir kenara bırakmaya, temizlik kültürünün yapısıyla kişisel banyolarımızın temelini oluşturan eski hamam sefalarına davet ediyoruz… Büyük ve yüksek kubbeli mimari bir yapının içinde şekillenmiş sıcacık bir alanda geçmişinizin huzurunu yaşadığınızı hissedin… Sonra gümbür gümbür akan suyun ferahlığını, ve etrafı saran tertemiz bir sabun kokusunu… Nasıl özel bir temizlik kokusudur o; köpük köpük sabunların kokusu..

Hamam demişken; bilenler bilir! Günümüzün lüks güzellik merkezleri… Soğuk ve sıcak su havuzları, buhar banyosu, saunası gibi. Geçmişin Türk hamamının hamam tası, natır’ı, tellak’ı, peştamal’i, takunyası, külhan’ı, sıcak, soğuk halvet’i, kesesi ve mis kokulu hamam sabunu!

İşte tam da burada temizlikten ve güzellikten bahsederken ilk aklımıza gelen kokudur hamam kokusu! Sabun kokusunun en doğal halidir. Geçmişimizin en güzel anısıdır. Bir toplum ve medeniyeti güçlü kılan, birlikte tutan en önemli unsur gelenek ve görenekleri yaşatmak değil midir? Bazı kokular unutulmazdır. Her zaman hatırlanarak yerine konulması gerekmez midir? Eski anılarda yaşanılan sevgi bağları kuvvetlendirildiği zaman bizi güçlü kılmaz mı?

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…