(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ice Tea Esansı

 65,00 490,00

Ice tea special fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-ICETEA Kategoriler: ,

Açıklama

ICE TEA ESANSI

Ice tea special fragrance.

Buzlu Çay’ın Ferahlatıcı Kokusu…

Sıcak havalarda, deniz kenarının esintisi eşliğinde içilen buzlu bir çayın kokusu şüphesiz bizi en güzel diyarlarda yolculuk yaptırmaya yeter de artar… Amerika’nın çok sıcak havalarında, sıcak çayını satamayan Richard Blechynden’in aklına çayı soğuk halde satmak gelir. İşte günümüzün Ice Tea kavramı bu şekilde ortaya çıkmıştır. Ice Tea ya da buzlu çay genellikle buzlu olarak servis edilen soğuk bir çay türüdür. Limon, şeftali, karpuz, çilek gibi meyve aromaları da içerebilmektedir. Bugüne kadar Ice Tea kokusunu denemediyseniz size mutlaka en kısa zamanda bunu yapmanızı öneririz!

Yapılan araştırmalara göre dünyada kişi başı çay tüketiminin en fazla olduğu yer ülkemizdir. Türkiye’de günün hemen hemen her saati tüketilebilen çay, bundan binlerce yıl önce ilk kez Çin’de bulunmuştur. Çayı bulanlar Çinliler diye belirttik ancak en çok seven de Türkler olmuştur. Çay arkasında köklü bir tarih ve kültür barındırır. Çayın hak ettiği değeri en çok gördüğü ülkelerden biri de Türkiye’dir.

Ice Tea Esansı’nın fresh ve sakinleştirici bir etkisi vardır. Özellikle doğal sabun üretiminde Ice Tea Esansı oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Ice Tea Esansı’nın tatlı serinliğini sizler de banyolarınızda doya doya hissedebilirsiniz.

Spa’larda, masaj salonlarında çok kullanılan Ice Tea Esansı her ortamda kokusu ile terapi özelliği taşır. Ice Tea Esansı uyum abidesi, yumuşak huylu, her ortama uyumlu kişilerin kokusudur. Kahkaha atmayı seven, iyimser, neşeli hisleriyle hareket edenler de her koklandığında ayrı bir keyif veren Ice Tea Esansı’nı mutlaka denemelilerdir. Ice Tea ritüeli eşliğinde koklamaya doyamayacağınız bu esinti, en keyifli ürünlerinizde etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Kokusu efsane Ice Tea Esansı’nı evlerinizde, ofislerinizde, banyolarınızda, atölyelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Stoklarınızı Ice Tea Esansı ile çoğaltabilir, farklı yolculuklara adım atabilirsiniz!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…