(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ihlamur Esansı

 65,00 490,00

Lindens Flower fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-IHLAMUR Kategoriler: ,

Açıklama

Tüm tatlı kış anılarının kahramanı: Ihlamur Esansı

Ağaçta yapraklarını nazlı nazlı savurmasıyla başlar hikâyesi. Sonra özenle toplanır emek kokan ellerce, bir çaydanlıkta ağır ağır kaynar. Yaydığı koku tüm evi kaplarken kışı müjdeler tüm ev halkına. Uzun uzun oturulacak akşamların, birbirine sarıldıkça ısınmanın, şefkatin, soba başında sohbetlerin habercisidir o. Kaynayınca herkesin bardağında alır yerini. İçine biraz limon sıkılınca tamam olur. Önce uzun uzun koklanır, kokusuyla şifa olur zihinlere. Sonra içilir keyifli sohbetle… Peki, kimdir bu hikâyenin başkahramanı? Tabii ki de kışın vazgeçilmesi ıhlamur!

Belki artık sobalarımız yok evlerimizde. Eskisi kadar kalabalık da değiliz üstelik. Ya da masalları okuyan anne babalar, uzun uzun ailece edilen sohbetler yerine başköşede televizyonlarımız var artık. Üstelik kışlar o kadar da soğukta değil. Birbirimize sarılmak artık hayallerde… Lakin o koku hala burnumuzun dibinde. Hadi o zaman ne duruyoruz, canlandıralım hayalleri!

Sabunaria unutulmaz her anın, hayallerinde kalan her güzel sahnenin bir kokusunu senin için yaptı. Kış aylarının, nostaljik anların ve çocukluk anılarının vazgeçilmezi Ihlamur, şimdi Sabunaria Ihlamur Esansı ile seninle! Krem, sabun ve hatta dudak balmı. Bu şahane hatıraları nasıl hatırlamak istiyorsan Sabunaria Ihlamur esansı ile hemen dönüştürebilirsin. Hatta hemen bir buhurdanlık edin, içine birkaç damla ıhlamur damlat! Bırak canlansın anıların!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…