(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Nesimi Aksa Esansı

 80,00 590,00

Nesimi Aksa Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: NSMAK Kategoriler: ,

Açıklama

NESİMİ AKSA ESANSI

Güzel ve temiz kokular ruhumuzun aynasıdır. Kokular ruhumuzun gıdasıdır… Bu nedenle yola çıktık. Sizlere sunduğumuz esansları kalitesiyle sunuyoruz. Üstelik temiz içeriğiyle, doğallığıyla… Krem için esans ve Losyon yapımı esansı arayışınızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda bin bir emek vererek yaptığınız ürünlerinizde Sabun Esansı tercihlerinizin doğru olması gerekir. Sonuçta el yapımı doğal sabunlarda, şampuanlarda, banyo malzemelerinde kullanılabilmesi için çok seçici olmanız gerektiğini de biliyoruz. Nesimi Aksa Esansı.

Nesimi Aksa nedir?

Öncelikle bu tanımı yapabilmemiz için öncelikle Nesim ve Aksa kelimelini ayrı ayrı tanımlamak isteriz. Nesim arapça bir kelimedir. Bunun yanında anlamı esinti veya rüzgar olarak bilinir. Kısacası Nesim-i Aksa “Aksa Rüzgarı” demektir.

Nesimi Aksa nasıl bir kokudur?

Nesimi Aksa kokusu şekerli ve çiçeksi kokuları sevenler için idealdir. Başka bir deyişle gül, nilüfer, su tanesi ve misk esanslarının uyumlu karışımından sizlere sunulmuştur. Aynı zamanda kalıcı bir kokuşur. Kısacası ilk açılışta yoğun bir çiçeksi bir kokudur. Daha sonra istediğiniz Nesimi Aksa’nın muhteşem kokusuna bürünür. Bunun yanında bu kokuyu yaz kokusu olarak nitelendirebiliriz. Üstelik kalıcı kokusu yanında hafif bir tazelik esintisi sunar. Bununla birlikte enerjik, güçlü ve etkileyici bir kokudur. Sabun Esansı arayışınız için çok uygundur. Son olarak yaptığınız ürünler Nesimi Aksa’nın büyüleci kokusunda hayat bulacaktır.

El yapımı doğal ürünlerimizde neden güzel kokular tercih etmeliyiz?

Kokular hafızamızın en önemli tetikleyicisidir. Bundan dolayı annemizin kokusu, yeni değiştirilmiş bir çarşaf kokusu, en sevdiğimiz kekin kokusu, sevdiğimiz bir sabunun kokusunu hiç unutmayız. Lakin bu örnekleri çoğaltabiliriz. Bununla birlikte daha önceden bildiğimiz bir koku bizleri anılarımıza götürür. Üstelik geleneklerimizi, çocukluğumuzu duyduğumuz kokularla hatırlarız. Krem için esans seçimimizde de bu böyledir. Kullandığımız esans seçimimizi belirler.

Ancak koku duyusu ilk çağlarda diğer duyularımızdan önce keşfedilmiştir. Hatta ilk insanlar önce koklayarak kendilerini tanımışlardır. Bunun yanında daha sonra görme ve duyma güdüleri gelişmiştir. Kokular burnumuz tarafından 30 milyon koku hücresi tarafından algılanır. Bu çok önemlidir. Sonuçta seçeceğimiz kokunun gücünün ne denli önemli olduğunu buradan anlayabiliriz. Losyon yapımı esansı sürecinde de koku seçimimize çok dikkat etmeliyiz.

 

Krem için esans ve Losyon yapımı esansı arayışınızda Sabunaria kalitesi ile satışa sunulan Nesimi Aksa Esansı mutlaka denemelisiniz. Sabun Esansı seçiminizin baş tacı olacak Nesimi Aksa kokusu ile bambaşka hayaller banyolarınızda sizlerle buluşacak!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…