(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Orkide Esansı

 65,00 490,00

Orchid fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-ORKIDE Kategoriler: ,

Açıklama

ORKİDE ESANSI

Orchid fragrance.

Zarafeti, şıklığı, asaleti sevenlerin kokusu…

Orkide çiçeği, mis gibi kokusu tam da burada duygularımıza tercüman olur. Göz alıcı güzelliği, asaleti, naif yapısıyla içimizdeki o güzel duyguların uyanmasını sağlar. Güzel bir gün pencere kenarımızda duran orkide çiçeğinin hoş kokusu ile güne başlayıp hayattan keyif almamak mümkün müdür?

En çok hediye edilen, en çok tercih edilen esans listesinin kraliçesi olarak nitelendirdiğimiz Orkide Esansı asaletin ve özenin, zarafetin ve şıklığın, aşkın ve sadakatin simgesidir. Evlerimizde, ofislerimizde durduğu yeri güzelleştiren sade şıklığı ile göz dolduran orkide çiçeği baharın gelmesiyle çiçek açarak yorgunlukları bir yana bırakıp hayatın ne kadar güzel olduğunu anlatmaya çalışır bizlere.

 

Birçok türü bulunan orkide çiçeğinin anlamı renklerine göre değişiklik gösterse de, özel günlerin vazgeçilmez üyesidir. Orkide Esansı ile yapılan sabunlar, saymakla bitiremeyeceğimiz birçok ürün en önemli günlerin en özeli olmaya adaydır. Orkide Esansı’nın banyoların, bulunduğu ortamın havasını değiştirdiği tartışılmaz bir gerçektir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…